İrem Derici: Amerika’da erkelerle tanışmak için uygulama indirdim!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Şarkıcılık kariyerinin dışında açıklamaları ve iddialı sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başaran İrem Derici, önceki gece Etiler’de bir mekan girişinde görüntülendi. Basın mensuplarını görüp, röportaj talebini kabul eden ünlü şarkıcı, “Çok yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Cuma günü yeni şarkım çıkıyor” açıklamasını yaptı.

“10 SENEDİR ÇEKİCİ BİR YANIM YOK”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan İrem Derici, “Döndür döndür aynı şeyler. 10 senedir çok çekici bir yanım yok. Yapayalnızım, sahneden de bulacak halimiz yok. Çalışıyorum. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere” diyerek kahkaha attı.

İrem Derici en kötü ilk buluşmasını anlattı

“TANIŞMA UYGULAMASI KULLANDIM, TÜRK YAZDI”

Dikkat çeken bir itirafta bulunan ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

İrem Derici, kahkahalar atarak mekana giriş yapacağı sırada kapıda bulunan hayranlarının fotoğraf isteklerini de geri çevirmedi.

“KRALİÇE OLMAK İÇİN GENCİM”

Popçu, geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir mekanda dinleycileriyle buluşmuştu. Sahneye çıkarken “Bugün diyetimin ikinci günü açım ve mutsuzum” diyen İrem Derici’nin keyfi iltifatlarla yerine gelmişti. “Kraliçe Ankara’ya hoşgeldin” diyen bir erkek hayranına “Kraliçe olmak için daha gencim” cevabını veren şarkıcının sözleri, kraliçelik yarışında dönem dönem araları açılan Demet Akalın ve Hande Yener’e gönderme olarak algılanmıştı.

“İLK ÇIKTIĞIM HALİM ŞİMDİKİNİN HALASI GİBİ”

“8 Kasım’da 10’uncu yılımı kutluyorum” açıklamasını yapan 35 yaşındaki ünlü isim, yıllar içindeki değişimine vurgu yapmış, “İlk çıktığım halim, şimdiki halimin halası gibi” diyerek salonu kahkaya boğmuştu.

“ANGELINA’NIN ALDATILDIĞI DÜNYADA BANA NE YAPMAZLAR!”

Özel hayatıyla uzun süre magazin gündeminde üst sıralarda yer alan İrem Derici, aşk hayatını sorna muhabirlere, “Angelina’nın (Jolie) aldatıldığı, Rihanna’nın dövüldüğü dünyada bana ne yapmazlar! Şaka bir yana bunlara hiç zamanım kalmıyor ki. Çok çalışıyorum. Zaten berbatım, bilen de bunu bilerek gelsin. İnşallah aşk da olur ilerleyen zamanda” yanıtını vermişti.

İşte olaylı ayrılığının perde arkası
PaYLaŞşşş