Çağatay Ulusoy sette kaza geçirdi! Duygu Sarışın’dan açıklama geldi

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Son olarak dijital platformda izleyicisiyle buluşan ‘Yeşilçam’ (2021) dizisinde ‘Semih Ateş’ karakteriyle boy gösteren Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz günlerde ‘Ölümden döndü’ şeklindeki haberlerle gündeme gelmişti. 31 yaşındaki yakışıklı oyuncunun, başrolünde yer aldığı yapımın setinde kaza geçirdiği ortaya çıkmıştı.

OTOMOBİLİN ÜZERİNDEKİ KAMERA FIRLADI!

Ulusoy, araçla aksiyon sahnesi çekilirken, otomobilin üzerindeki kamera bir anda yerinden fırladı. Kameranın aracının camı yerine aşağı düşmesiyle, büyük bir felaketten dönüldü. Ulusoy’un, değerinin yaklaşık 500 bin TL olduğu öğrenilen kameranın kiralandığı şirketin ortaklarından olduğu iddia edildi. Oyuncunun, kameranın parçalanması üzerine ortağı olmasına rağmen hiçbir şey söylemediği öğrenildi.

“ÇAĞATAY BEY’İN SAĞLIĞI GAYET YERİNDE”

Duygu Sarışın, önceki gün Nişantaşı City’s de objektiflere yansıdı. Oyuncu, sevgilisi Çağatay Ulusoy’un çekim sırasında kaza geçirdiği haberleri hakkında açıklamada bulundu. Sarışın, “Öyle bir kaza yok. Çağatay Bey’in sağlığı gayet yerinde. Sorduğunuz için teşekkür ederim” demekle yetindi.

“İKİ PROJEDEN BİRİNE KARAR VERECEĞİM”

2021’de Yılmaz Erdoğan ile ‘Kin’ adlı filmde kamera karşısına geçen 34 yaşındaki güzel, “Yeni dönemde ekranda olacak mısınız?” sorusuna ise “Evet ekranda olacağım. İki televizyon projesi var. İkisinden birine karar vereceğim” diyerek, aracına bindi.

7 bin 750 metrekare, deniz manzaralı

AYRILIK YOK

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın’ın uzun süredir yan yana görüntülenmemesi ‘ayrılık’ iddialarını beraberinde getirmişti. Konuyla ilgili sessizliklerini koruyan oyuncu çift, Mayıs 2022’de Mustafa Mert Koç’un doğum gününde ortaya çıkmıştı. Mustafa Mert Koç’un sevgilisi Melisa Aslı Pamuk’un organize ettiği doğum gününde çift, yan yana poz vermişti. İkilinin birlikte görüntü vermesi hayranlarını sevindirmişti.

“KALPLERİMİZ NASIRLAŞTI”

Uzun süredir aşk yaşayan ikiliden Çağatay Ulusoy ise sık sık magazin haberlerine konu olan ‘ayrılık’ dedikodusuyla ilgili olarak, “Bizim tabii kalplerimiz nasırlaştı, gülüp geçiyoruz ama ailelerimiz üzülüyor” sözleriyle net bir açıklama yapmıştı.

‘Serenay Sarıkaya ile barıştı’ iddiası
PaYLaŞşşş