Nusret’e, Amerika’dan tepki! Amerika Açık’tan men edildi

milliyet.com.tr

Fransa’yı mağlup ederek Dünya Kupası’nı kazanan Arjantin’de karşılaşma sonrası tüm gözler Lionel Messi’deydi. Mücadeleyi tribünde izleyen ünlü isimler arasında olan Nusret Gökçe, karşılaşmanın son düdüğüyle birlikte sahaya inerken Messi ile olan iletişimi büyük dikkat çekti.

Canlı olarak ekranlara yansıya anlarda, Arjantinli yıldızı fotoğraf çekilmek için kolundan çeken ve gitmesine engel olmak isteyen Nusret Gökçe’ye Messi’nin hiç pas vermediği görüldü.

“SALT BAE MEN EDİLMİŞTİR”

Tüm bunların ardından ABD’nin en eski futbol turnuvası olan U.S. Open Cup, Gökçe’nin finallere katılmasını yasakladı.’Open Cup’ın resmi hesabından yapılan açıklamada, “Salt Bae, 2023 Open Cup’tan men edilmiştir” ifadeleri yer aldı. Bu paylaşım dakikalar içinde beğeni yağmuruna tutuldu.

MESSI RESTORANINA GELMİŞTİ

Dünyaca ünlü isimleri restoranında ağırlayan Nusret Gökçe, FIFA Başkanı Gianni Infantino’yu 2019’da restoranında ağırlamıştı. Nusret’in restoranına Messi de gitmişti. Gökçe, önceki gün Messi’nin kendisiyle fotoğraf çektirmek istediği anları da paylaşmıştı.

FIFA BAŞKANI İLE ARKADAŞ

Crystal Palace Eski Başkanı Simon Jordan’ın iddiasına göre Nusret’e sahaya girmesine izin veren kartı FIFA Başkanı Gianni Infantino verdi. Daha önce pek çok kez rüşvetle suçlanan Infantino’nun bu kez de Nusret’e bu kartı sağlamak için rüşvet aldığı iddia edildi.

Nusret Gökçe, Katar’da sahaya indi! Angel di Maria ile Dünya Kupası’yla poz verdi

‘100 BİN DOLAR ÖDEDİ’ İDDİASI

Sosyal medya bu iddiayla çalkalanırken Nusret’in kart için 100 bin dolar ödediğini iddia edenler bile var. İngiliz gazeteleri Nusret’in Salt Bae zincirinin değeriyle ilgili haberler yapmaya başladı. Nusret kart için 100 bin dolar ödemiş olsa bile kimilerine göre Dünya Kupası şovunun getirisi şimdiden 500 bin doları geçti.

FIFA’nın Dünya Kupası kuralı şu şekilde:

Alıntı Metni

Nusret iki yıl sonra annesine kavuştu! Tartışma yarattı
PaYLaŞşşş