Haberler: Kerem Bürsin’den özel hayatıyla ilgili açıklamalar

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Final yapan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinden sonra ekranlardan uzak kalan Kerem Bürsin, meslektaşı Mehmet Günsür ile Etiler’deki bir mekanda görüntülendi. Trafikte seyir halindeyken Günsür’ü fark edince aracından inen Bürsin, oyuncuya sarılarak, hasret giderdi. Kısa süren sohbet sonrası tekrar mekandan çıkıp aracına yönelen Bürsin, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden kendisi hakkında çıkan aşk haberlerine tepki gösteren Bürsin, “Beni başka birileriyle yazdılar, tepkim ona. Hayatımda kimse yok. Sadece iş var hayatımda. Çok çalışıyorum. Yakın zamanda sürprizleri patlatacağız. Güzel bir şey olacak ama sürpriz” ifadelerini kullandı.

Hande Erçel’in plaj keyfi

HANDE ERÇEL AÇIKLAMASI

İlişkileri sessiz sedasız sona eren eski sevgilisi Hande Erçel’in yeğeni Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu hakkında konuşan oyuncu, “Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu konuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir konu ve bu hassasiyeti korumak adına magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu” dedi.

Öte yandan ayrılık sonrası Hande Erçel’le küs olduğu iddiları hatırlatılan Bürsin, “Gayet iyiyiz” demekle yetindi.

“YAĞMUR SENELERDİR ARKADAŞIM”

Kerem Bürsin, meslektaşı Yağmur Tanrısevsin’le görüşmeye devam ettiği iddialarına, “Yağmur benim senelerdir çok yakın arkadaşım. Şunu söylemek istiyorum, bu ülkede alışık değiliz ama insanlar ayrıldıktan sonra arkadaş kalabiliyor. Arkadaş kalabilmek benim için önemli bir şey” karşılığını verdi.

Tanrısevsin ve Bürsin’in, 2013-2014 yıllarında yayınlanan ‘Güneşi Beklerken’ dizisindeki arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Oyuncular, bir yıl sonra ilişkilerini noktalamıştı. O dönem evlenecekleri konuşulan çiftin, başka projelerde yer almaları nedeniyle birbirlerine zaman ayıramadıkları için ayrıldığı iddia edilmişti.

“MEHMET’İ ÇOK SEVİYORUM”

Yakışıklı oyuncuya, eski rol arkadaşı Mehmet Günsür’le karşılaştığı hatırlatılınca ise “Mehmet’i çok seviyorum, tesadüf gördüğüm için indim zaten” şeklinde konuştu.

‘Kendi hayatınıza odaklanın’
PaYLaŞşşş