‘Yargı’ dizisinin 47. bölümünden duygu yüklü tanıtım!

Başarılı oyunculukları ve güçlü senaryosuyla geçtiğimiz sezondan bu yana isminden başarıyla söz ettiren Yargı, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümün final sahnesinde Parla’nın (Zeynep Atılgan), Ceylin’e (Pınar Deniz) Serdar’ı (Eray Ertüren) öldürdüğünü itiraf etmesiyle beraber yeni bölümde olacaklar büyük merak uyandırıyor.

Bir tarafta Serdar’ı öldüren yeğeni Parla, diğer tarafta ise Parla’yı kurtarmak için hapse girmeyi göze alan Merdan (Cezmi Baskın), Ceylin’i büyük bir çıkmaza sokuyor.

Vereceği kararın ailesine dokunuyor olmasından dolayı eli kolu bağlanan Ceylin’in cinayeti işleyen kişinin Parla olduğunu Ilgaz’a (Kaan Urgancıoğlu)= söyleyip söylemeyeceği merakla bekleniyor.

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle 11 Aralık Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Kelebek Ödüllerine ‘Yargı’ damgası, Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz’in ayrıldığı iddia edilmişti! Açıklama geldi
PaYLaŞşşş