Türkiye’ye dönen Petek Dinçöz’den çarpıcı açıklamalar

Serkan Kodaloğlu ile evliliğini sonlandırdıktan sonra gözlerden uzak bir hayat süren Petek Dinçöz, iş insanı Nida Büyükbayraktar ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren ikili, Beşiktaş’ta nikâh masasına oturmuştu. İrfan Aslan adında bir oğlu olan şarkıcı, “Gençlik aşkımla evlendim. Çok mutluyum, Allah tüm isteyenlerin başına versin. Yarım kalan bir aşktı bizimkisi. Bizim için de ani oldu ama mutluyuz” demişti.

Boşandıktan kısa süre sonra beş yaşındaki oğlu ile ABD’nin Miami kentine yerleşen ünlü isim, üçüncü evliliğinin ardından Türkiye’ye döndü. Yılbaşı gecesi Bursa’da bir otelde müzikseverlerle buluşacak olan Petek Dinçöz, TRT Müzik’te ekranlara gelen ‘İpek Yolu’ programına konuk oldu. İşte sekiz yıl sonra sahnelere dönüş kararı alan 42 yaşındaki şarkıcıdan inciler…

“AMERİKA’YA GİTTİM, OLMADI”

Alıntı Metni

“RABBİM GEREKEN CEVABI VERİYOR”

“Yüzüme gülüp de arkadan dişini sıkanları çok gördüm. Son zamanlarda sayıları arttı. Ama Rabbim gereken cevabı veriyor.”

“RESMEN PETEK OLDUM”

Alıntı Metni

“RÜYADA GİBİYİM”

“Yaşadığım huzur dış görünüşüme yansıyor. Bir rüyadayım ve bu rüyadan uyanmak istemiyorum. Evliliğim çok güzel gidiyor.”

“16 YAŞINDA HİSSEDİYORUM”

Alıntı Metni

“İKİMİZ DE ÇOCUK İSTİYORUZ”

Geçtiğimiz aylarda hakkında hamilelik haberleri çıkan, söz konusu iddiaya karnını göstererek cevap veren Dinçöz, “Hamile değilim görüldüğü üzere ama ikimiz de çocuk istiyoruz. Nida’ya kalsa hemen ama hayırlısıyla bakalım” diyerek gülümsemişti.

‘Çok aşağılandım, hayatım üç ciltlik kitap olur!’, Petek Dinçöz’den takipçisinin ‘kıyafet’ yorumuna yanıt!
PaYLaŞşşş