Hadise kendi şarkısıyla Mehmet Dinçerler’e gönderme mi yaptı?

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in beş aylık evliliği, 30 Eylül’de Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davayla anlaşmalı olarak tek celsede sona ermişti. Şarkıcı ve iş insanının katılmadığı duruşmada tarafları, avukatları temsil etmişti. Boşanma sonrası açıklama yapan Dinçerler’in avukatı Dilara Recepoğlu, “Ortak irade ile evlilik hakkı sona erdi. Basın yasağı olduğu için detay veremiyorum. Kendi aralarında protokol imzalanmıştı mahkeme öncesinde. Başka detay veremiyorum” ifadelerini kullanmıştı

YÜKLÜ MÜKTARDA BORÇ!

Dava sonrası ünlü çift hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Hadise’nin, düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçlerler’e borç olarak verdiği yüklü miktardaki paranın yerine saydığı öne sürüldü. Konuyla ilgili iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmedi.

HADİSE’DEN 50 BİN KİŞİYE KONSER

Ünlü şarkıcı, ayrılık sonrası ilk konserini Beşiktaş’ta verdi. Hadise, 30 Ağustos’ta başlayan ve bir aydır devam eden Beşiktaş Festivali’nin kapanışında sahne aldı. Hadise, Beşiktaş Barbaros Meydan’ında 50 bin kişinin katılımı ile son yılların en büyük İstanbul meydan konserine imza attı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in ayrılık sebebi ortaya çıktı

SAHNEDE EFKÂRLANDI

Hadise, ‘Hay Hay’ şarkısını söylediği esnada, “Başlarken hep güzeldi hep… O zamanlar hep özeldi” diyerek efkârlandı. Daha sonra sahnede söylediği şarkılar esnasında; “En büyük aşk sizlersiniz” sözleri ile geçtiğimiz günlerde boşandığı Dinçerler’e göndermede bulundu.

HAYRANLARINDAN DESTEK

Şarkıcı Hadise’nin konser çıkışında kendi aracıyla halkın arasından geçmesi üzerine sevenleri arabanın etrafına toplandı. Hadise’yi aracın içinde fark eden hayranları “Sen bizim değerimizsin. Hiçbir şey için canını sıkma” gibi cümleler kurarak, geçtiğimiz günlerde boşanan Hadise’ye destekte bulundular.

“MESAJIMI ALMIŞTIR O”

Hadise’nin, şimdi de eski eşine son paylaşımıyla gönderme yaptığı iddia edildi. Konserden bir görüntü yayınlayan Hadise, yaptığı paylaşımda ‘Mesajımı almıştır o’ şarkısının şu sözlerini paylaştı:

Alıntı Metni

Boşanma davası sonrası görüntülenen Hadise yüzünü gizledi!

PaYLaŞşşş