Nagihan Karadere’den ‘Survivor’ açıklaması!

Atletizmde ülkemizi defalarca başarıyla temsil eden ve Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu Survivor’la adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Nagihan Karadere, Youtube’da yayınlanan ‘Katarsis’ programında Gökhan Çınar’a içini döktü. Yarışma sonrası yaptığı sitemkar açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen 38 yaşındaki sporcu, “Tekrar Survivor’a katılır mısın?” sorusunu yanıtladı.

“EVDEN ÇIKMAK BİLE İSTEMİYORUM”

Yarışmanın çekimlerinin gerçekleştiği Dominik Cumhuriyeti’nden döndükten sonra kendi hayatına adapte olmaya çalıştığını dile getiren eski atlet, “O kadar zorlu bir süreçten çıktık ki normal hayatımızı unutmuşuz. Adada basit bir hayatımız varmış. Tek görevimiz yarışmak ve karnımızı doyurmakmış. Normal hayata baktığımda ise şimdilerde evden çıkmak dahi istemiyorum. Gerçekten hayattan kopmuşuz” dedi.

Turabi Çamkıran’dan yorum

“ÜÇ SEZON DA AYNI HÜSRANI YAŞADIM”

Alıntı Metni

“MANİPÜLE ETMEYE ÇALIŞTILAR”

Başarılı performanslarıyla alkışa alan Karadere, “Hayatta hep kazanan Nagihan olmaya çalıştım. Adil ve etik bir şekilde bunu amaçladım. Dürüstlüğüm ve insanlığımdan kaybettim hep. Bazı şeyleri görmezden gelseydim, yan gelip yatsaydım veya umursamasaydım daha mı başarılı olacaktım, bilmiyorum. Benim için başarı sonuna kadar mücadele etmektir. Gerek parkur, gerek insan ilişkilerinde böyle olması gerekiyor. Ben bunu fazlasıyla başardığımı düşünüyorum. Başarımdan ve başarı korkumdan dolayı tüm rakiplerimin hedefinde bir yarışmacı oldum. Başarılı yarışmacı da benimle rekabete giriyor, en zayıf olan da beni bir şekilde düşürebilmek için beni manipüle etmeye çalışıyor” dedi.

“DİBİNE KADAR ORANIN HAKKINI VERDİM”

Survivor’da üçüncü kez de şampiyonluk hedefine ulaşamayan Nagihan, “Ben gerçek anlamda çok büyük mücadeleler gösterdim. Sonuna kadar hepsi ile baş ettiğimi düşünüyorum. En azından dibine kadar oranın hakkını verdim. Sonuç olarak verdiğim emeğin hakkını alamadım. Çok kırgınım ve bir daha asla Survivor’a katılmam” ifadelerini kullandı.

‘Kediye aslanı boğdurdular’
PaYLaŞşşş