Masterchef’te gergin anlar! Fatma Nur ve Gamze birbirine girdi

Masterchef’te eleme kuralları değişti. Yarışmacılar puanlama sistemine göre yarışmaya veda edecek. Bu haftanın eleme adayları Fatma Nur, Gamze ve Burak Kaya oldu. Diğer yarışmacılar 4. eleme adayı olmamak için topik yapmaya çalıştılar. Gecenin en başarılı tabağını Kıvanç yaptı. Diğer ikinci başarılı tabak ise Görkem’in oldu. Üçüncü başarılı tabağı yapan ve bu hafta elenmekten kurtulan isim Büşra oldu. Son 4’e kalan Tolga, Yağız, Metin ve Ayaz eleme adayı olmamak için mücadele etti. Fakat bu sırada balkonda oturan Fatma Nur ve Gamze arasında tartışma çıktı.

Fatma Nur, Kıvanç ve Gamze yarışmacıların yemekleri için değerlendirme yaptılar. Tolga’nın çiğ filiz koyması üzerine Fatma Nur ve Gamze arasında tartışma çıktı. Fatma Nur konulmaması gerektiğini söylerken Gamze koyulacağını iddia etti. Fatma Nur, ‘Gamze abla Asya’da çalıştım biliyorum’ diyerek adeta deliye döndü. Fatma Nur’un tepkileri karşısında sessiz kalmayan Gamze, ‘Sen hayırdır, niye elini vuruyorsun? Sen kendine bir gelsene.” dedi. Gamze daha sonra Fatma Nur’un yanından kalktı.

‘MasterChef Türkiye’de beddualar havada uçuştu!

GAMZE KULİSE GİTTİ

Gamze daha sonra kulise gitti. Gözyaşlarını tutamayan Gamze, “Şunun ağzının payını biri veriyorsa versin. Vermezse çok kötü olacak bak. Buna tahammül etmek zorunda mıyım ben” açıklamasında bulundu.

MEHMET ŞEF SORDU

Mehmet Şef, Gamze’nin neden dışarı çıktığını sordu. Gamze ise biraz rahatsızlandığını dile getirdi.

‘MasterChef Türkiye’de ‘özür’ krizi!

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Öte yandan dördüncü ve son eleme adayı Tolga oldu.

PaYLaŞşşş