Haberler: Danla Bilic’ten Kubilay Aka ile ayrılığı hakkında esprili açıklama!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Oyuncu Kubilay Aka ile sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz eylül ayında el ele görüntülenmişti. Çiçeği burnunda sevgililer, şarkıcı Berkay Şahin’in Kuruçeşme Açıkhava’daki konserinin ardından soluğu aynı semtteki bir mekanda almıştı. Trafik yoğunluğundan dolayı yürüyerek mekana gelen ikili, konserin ardından baş başa eğlenmeye devam etmişti. Kısa süre sonra ise sürpriz aşkta yeni bir gelişme yaşanmıştı.

“DANLA İLE KAFAMIZ UYUŞMADI”

Geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM’de gerçekleşen bir ödül törenine katlan Kubilay Aka, Danla Bilic ile ilişkisinin bittiğini duyurmuştu.

Alıntı Metni

“HERKES BİZİM AŞK HAYATIMIZI KONUŞUYOR”

Danla Bilic ile kendisi gibi fenomen olan Ala Tokel, önceki gece Nişantaşı’nda katıldıkları bir parfüm markasının lansmanında birlikte ayrıldı. Arkadaşına övgüler yağdıran Bilic, “Herkes bizim aşk hayatımızı ve sansasyonel yönlerimizi konuşuyor ama duygusallığı ve profesyonelliği çok iyi ayırıyoruz. Ala, belki evde ölüyor ama kalkıyor yine de işine gidiyor. Aşk hayatımızda bazı fiyaskolar oluyor tabii ki. Genciz, öğreniyoruz ve deneyimliyoruz” diyerek, kahkaha attı. Ala Tokel de Danla Bilic için “Bence Türkiye’nin tek influencerı” şeklinde konuştu.

Danla Bilic’ten milyonluk şov!

“HAYIR, SUS!”

Hakkında yapılan haberlere güldüğünü belirten Danla Bilic, “Geçen gün şey yazmışlar. Kubilay ile ayrılığımın sebebi popo implantımmış” ifadelerini kullandı. Bu sırada Ala Tokel, arkadaşının ağzını kapatarak, “Hayır, sus!” dedi. İkili, daha sonra kahkahalara boğuldu.

‘İHANET’ İDDİASI!

Kubilay Aka, daha önce ‘Vatanım Sensin’ dizisinden rol arkadaşı Miray Daner ile aşk yaşamış, güzel oyuncuyu aldattığı yönünde magazin basınına yansıyan haberlerin gölgesinde ilişkileri son bulmuştu.

“ÇOKTAN BİTTİ”

Danla Bilic ise ‘tatlıcı’ lakaplı Berat Demir’le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman’la birliktelik yaşamıştı. Aradığı mutluluğu bulamayan Bilic, Yusuf Engin’le yeni bir aşka yelken açsa da bu beraberlik de uzun sürmemişti. Yazın başında barıştığı Engin ile tatil yapan Bilic, aşk sorularına, “Çoktan bitti” yanıtını vermiştii.

Fiyatı şoke etti
PaYLaŞşşş