Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturuyor! Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir kaç yaşında?

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. ATV ekranında uzun yıllardır gündüz kuşağı programı yapan Müge Anlı dün ekrana gelen bölümde canlı yayında evleneceği haberini izleyicileri ile paylaştı. Açıklamayı yaparken oldukça heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmayan Müge Anlı’nın evleneceği kişinin ismini Şinasi Yüzbaşıoğlu olarak duyurdu. Açıklamanın ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, Müge Anlı kiminle evleniyor soruları gündeme geldi. İşte Şinasi Yüzbaşıoğlu hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler…

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR MESLEĞİ NEDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, İstanbul Asayiş Şube Müdür olarak görev yapıyor. Adana’da dünyaya gelen Şinasi Yüzbaşıoğlu 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğüne atanmıştır. Daha önce Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev alan Şinasi Yüzbaşıoğlu, Adana’da dünyaya gelmiştir.

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA BU SÖZLERLE EVLENECEĞİNİ DUYURDU;

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim. “

MÜGE ANLI-ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU NE ZAMAN EVLENİYOR?

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak. Çiftin aile arasında gerçekleşecek olan sade bir törenle dünyaevine girecek.

PaYLaŞşşş