Somer Sivrioğlu’ndan Pınar Kayabaşı paylaşımı

Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ile birlikte ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasında jüri üyeliği yapan, sempatik tavırları ve giyim tarzıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başaran Somer Sivrioğlu, uzun süredir Pınar Kayabaşı ile aşk yaşıyor. Kayabaşı ile ilişkilerini gözlerden uzak şekilde sürdüren 51 yaşındaki şef, sosyal medyada kural bozdu.

Sivrioğlu, sevgilisinin 30’uncu yaş gününü, Instagram hesabından yayınladığı ve “Mutlu yıllar” notunu düştüğü fotoğraflarla kutladı. Renkli karelerin yer aldığı paylaşım 70 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Oyuncu Serra Yılmaz ve müzisyen Şenay Lambaoğlu gibi ünlü isimler de dikkat çeken paylaşıma yorum yazdı.

MasterChef’te Burak’tan Gamze’ye ağır sözler

“BİZ MUTLUYUZ, SEVİYORUZ”

Sivrioğlu, “İyi olmak lazım bu hayatta, güzel bakmak lazım mutluluğa, sevene, sevgiye saygı duymak lazım, çünkü o kadar az ki. Biz mutluyuz, seviyoruz, yaşıyoruz. Şükür” ifadelerini kullandı.

DÜĞÜNE EL ELE GELDİLER

Somer Sivrioğlu-Pınar Kayabaşı çifti, oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç’un 28 Ağustos Pazar akşamı Sarıyer’de bulunan bir otelde gerçekleşen düğün töreninde el ele objektiflere yansımıştı.

MasterChef Hamza Mercimek’ten üzen haber

“ŞEFİM SİZİ TANIYAMADIK”

Masterchef Türkiye’nin sevilen jüri üyesi, Ekim 2021’de gençlik yıllarından kalma bir fotoğraf paylaşmıştı. Somer Şef’in zayıf halini ilk kez gören hayranları şaşkınlıklarını gizleyememişti.

Sivrioğlu, arkadaşı Levent Selahattin Pınar’la kayak yaptığı kareye, “Bir zamanlar keskin bakışlı kayakçılardık” notunu yazmıştı. Ünlü şefin takipçileri, fotoğrafı beğeni yağmuruna tutarken, en dikkat çekici yorum ise “Şefim sizi tanıyamadık” olmuştu.

‘Keşke babam görseydi’
PaYLaŞşşş