Nesrin Cavadzade: Artık sürekli endişe duyuyorum

‘Yasak Elma’, ‘Üç Kuruş’ ve ‘Bizim Hikaye’ gibi yapımlarda rol alan oyuncu Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz sene aralık ayında ünlü bir mücevher markası ile işbirliğini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği lansmanla duyurmuştu. Gerçekleşen lansman sonrası basın mensuplarının sorularına cevap veren Cevadzade, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

“İLGİ ÇEKİCİ OLMAYI SEVİYORUM”

“Abartıyı sever misiniz?” sorusuna da içtenlikle cevap veren güzel oyuncu, ‘Kesinlikle abartıyı severim. Bunu giydiğim ve taktığım takılardan anlıyorsunuzdur. Gereğinden fazla şık giyineyim, bir yere gittiğimde ilgi çekici olmayı seviyorum” itirafında bulunmuştu.

Nesrin Cavadzade’den Gökhan Alkan açıklaması: O defter kapandı!

MÜCEVHER FUARI’NI ZİYARET ETTİ

40 yaşındaki ünlü isim, son olarak yüzü olduğu markanın Mücevher Fuarı’ndaki standını ziyaret etti. Siyahlar içerisindeki kombini ile dikkat çeken oyuncu, gazetecilerle bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

“KARANLIK GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

6 Şubat’ta meydana gelen ve tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili konuşan Cavadzade, “Biz çok güçlü bir ülkeyiz. Nasıl kenetlendiğimizi bütün dünyaya gösterdik. Karanlık günleri birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

“ENDİŞE İÇERİSİNDEYİM”

“Olabilecek İstanbul depremiyle alakalı endişe içerisindeyim” diyen oyuncu, ” Ama bu kendim için değil, ailem için. Umarım kalıcı çözümler atabiliriz” dedi ve ekledi:

Alıntı Metni
Nesrin Cavadzade kırmızılar içinde paylaştı! Beğeni yağdı
PaYLaŞşşş