Haberler: Emina Jahovic tekrar ekrana dönecek mi?

Mustafa Sandal ile 2008 yılında dünyaevine giren, iki çocukları olmasına rağmen 2018’de evliliğini sonlandıran Emina Jahovic; önceki haftalarda oğulları Yaman (14) ve Yavuz (11) ile İstanbul Havalimanı’nda objektiflere yansımıştı. Çocukları ile Maldivler tatilinden gelen Jahovic, basın mensuplarını karşısında görünce şaşırmıştı.

Ünlü şarkıcı, “Tatilde yanınızda bir de beyefendi varmış. Sevgiliniz miydi?” sorusuna, “Öyle bir şey yok. Ben çocuklarımla tatil yaptım ve geri döndüm. Çocukların yanına böyle şeyler sormayın lütfen” yanıtını vermişti.

“ABİ BÖYLE ŞEYLER SORMAYIN”

Emina Jahovic’in oğlu Yaman Sandal da, “Abi böyle şeyler sormayın ya” diyerek, gazetecilerden ricada bulunmuştu. Şarkıcı ve oğulları, daha sonra otoparka giderek araçları ile havalimanından ayrılmıştı.

GAZETECİLERİN SORULARI KARŞISINDA SİNİRLENDİ!

Jahovic, sonrasında çocukları Yaman ve Yavuz ile alışveriş turundayken kameralara yansımıştı. Bir mağazadan ayakkabı alan şarkıcı, çıkışta gazetecilerin sorularıyla karşılaşınca sinirlenmişti.

Ünlü isim, basın mensuplarının; “Emina Hanım, geçtiğimiz günlerde finansçı Daniel Suntay ile aşk yaşadığınız haberleri çıktı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?” sorusunun iki kez sorulması üzerine; “Ben artık burada güvenlik ile dolaşmak zorunda kalacağım! Haberlerle ilgili de diyecek bir şeyim yok” diyerek, ilişkisi hakkında konuşmamıştı.

“ÇOK TATLISINIZ”

Emina Jahovic, son olarak önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Toplantıya yetiştiğini söyleyen Jahovic’e, bayram tatilini sevgilisi Ljubomir Dorontic’le Maldiv’lerde geçirdiği iddiaları sorulunca; “Efendim?” deyip kahkaha atan ünlü isim şöyle konuştu:

Alıntı Metni

Çıkan haberleri net bir dille yalanlayan Jahovic, “Öyle bir şey olsa yanımda olurdu, değil mi?” şeklinde açıklama yaptı.

“BİRAZ ERKEN”

Eski eşi Mustafa Sandal’ın oğlu Yaman için açtığı ayakkabı dükkanı sorulan şarkıcı, “Ayakkabıları Yaman tasarlamıyor. Girişimcilik için bir adım attı. Bakalım nasıl olacak? Benim şahsi fikrim biraz erken olduğu yönünde ama” cevabını verdi.

Mağazayı ziyaret etmediğini söyleyen Emina Jahovic, “Tabi ki, gidip ziyaret etmeyi düşünüyorum. Oğlum annesinden her türlü destek görecek” diye konuştu.

“TÜRKİYE’DE ANNELİK YAPIYORUM”

Uzun süreden sonra 1 Haziran’da Sırbistan’da konser vereceğini söyleyen Jahovic, “Çok heyecanlıyım. Gidip provalar yapacağım. Balkanlarda sahne alıyorum ben, Türkiye’de düşünmüyorum. Ben burada annelik yapıyorum, başka bir şey yapmıyorum” dedi.

Dizi geçmişi de olan Emina Jahovic, “Tekrardan ekranlarda olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “O zaman çok küçüktüm, Türkiye’ye yeni gelmiştim, Türkçe bilmiyordum. Zorlanıyordum. Güzel bir şey olursa belki. Setleri özledim, güzel şeyler. Ben müzisyenim, sahneleri daha çok özlüyorum” şeklinde yanıt verdi.

Emina Jahovic’ten güneş gözlüğü önlemi!
Emina Jahovic’e Mustafa Sandal sorusu!
PaYLaŞşşş