Nihan Yalçın: Aklım hâlâ başımda!

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Bebek’te kameraları fark eden Nihan Yalçın, “Kendimi o kadar kamuflaj yaptım, nasıl tanıdınız?” diyerek, basın mensuplarına takıldı. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, “Sevdiğim bir şeyi oynamak için biraz zaman gerekiyor. Tutarlı, mantıklı, çok utanmayacağım şeyler yapmak istiyorum. ‘Bunu oynamak ne kadar keyifli’ dediğim projede yer almak istiyorum tabii ki” dedi.

“ERKEKLERİN YAŞININ ÖNEMİ YOK!”

Farah Zeynep Abdullah’ın geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından paylaştığı “Erkek oyuncuların yanına mal seçermiş gibi partner seçiyorlar” mesajı hatırlatılan oyuncu, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

“HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSIN”

“Şiir yazıyorum” diyen Nihal Yalçın, “Senaryo yazmayı düşündünüz mü?” sorusuna, “Ben ‘Herkes kendi işini yapsın’cıyım” yanıtını verdi.

“YÜKSEK TAKİPÇİ İŞE YARAMIYOR”

41 yaşındaki oyuncu, yapımların sosyal medyada yüksek takipçili isimleri tercih ettiği iddiası hakkında ise “Başrollerde yüksek takipçili oyuncuları seçiyorlar ama ben pek işe yaradığını düşünmüyorum açıkçası” ifadelerini kullandı.

‘Seni unutacağım Somer Korman!’

BERKER GÜVEN CEVABI

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde başrol oynayan sevgilisi Berker Güven’le olan ilişkisi de sorulan Yalçın, “Çok güzel gidiyor ilişkimiz. Berker çalışıyor, Ayvalık’ta. Yasak benim diziyi izlemem, Berker izlememi istemiyor. Kendi de izlemiyor yaptığı işleri. Ayvalık’a sürekli gelip gidiyorum, Berker buraya gelip gidiyor. Çok yoğun çalışıyorlar” şeklinde konuştu.

“O KADAR DA DEĞİL!”

Farklı renklerde giydiği çoraplarla dikkat çeken ünlü oyuncu, “Çoraplarım farklı, ‘Yanlışlıkla giydim’ dermişim. Yok yok, o kadar da değil, aklım başımda” diyerek, espri yapmayı ihmal etmedi.

PaYLaŞşşş