HABERLER || Hande Erçel tatil sezonunu açtı!

Meslektaşı Kerem Bürsin’le ‘reklam birlikteliği’ iddialarının gölgesinde yaşadığı ayrılık sürecinin ardından Kaan Yıldırım’la yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, geçtiğimiz mart ayında ünlü oyuncuyla Emirgan’da bir mekanda eğlenmişti. Gece boyu samimi oldukları iddia edilen çift, çıkışta Yıldırım’ın arabasına binmişti. Arka koltuğa binen ikili, basın mensuplarına görüntü vermek istemese de planları tutmamıştı.

AŞK LONDRA’DA BELGELENDİ!

2019 yılında ekranlara gelen ‘Halka’ adlı dizide rol arkadaşı olan Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, nisan ayında ise İngiltere’de görüntülenmişti. Londra’da baş başa tatil yaparken Gossippasta objektifine yakalanan ikilinin ilişkisi belgelenmişti.

“HANDE’Yİ ÇABUK UNUTTU”

Marmaris’te de tatile çıkan oyuncu çiftin mutluluğunun kısa sürdüğü konuşuluyor. Daha önce de adının birlikte anıldığı kendisi gibi oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz ile aynı yerden tatil paylaşımları yapması dikkat çeken Kaan Yıldırım hakkında “Hande Erçel’i çabuk unuttu” ve “Yeni bir aşka yelken açtı” şeklinde iddialar ortaya atıldı.

“KAAN HEP ARKADAŞIMDI”

Hande Erçel, önceki gün Etiler’de bulunan menajerlik şirketinden çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, Kaan Yıldırım’ın görüntüleri hatırlatılınca şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

Kaan Yıldırım’la kısa süreli aşk yaşayan 28 yaşındaki oyuncu Hande Erçel tatil sezonunu açtı. Instagram’da 28 milyondan fazla takipçisi bulunan Erçel bikinili pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Hande Erçel’in elbisesinin fiyatı ortaya çıktı!

POZLARINA 1 SAATTE 1 MİLYON BEĞENİ GELDİ

Erçel, çıktığı tatilden taş detaylı 10 bin TL’lik siyah bikinisiyle çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşımlarına ”Nerede kalmıştık ? ” notunu düşen Hande Erçel’in bikinili kareleri sosyal medyayı adete yıktı geçti. Fit haliyle ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Hande Erçel’in paylaşımları 1 saat içinde 1 milyondan fazla beğeni aldı.

YEĞENİYLE OYUN OYNADI

Hande Erçel, ablası Gamze Erçel, yeğeni Mavi ve yakın arkadaşı Şükran Ovalı ile Çeşme’de objektiflere yansıdı. Siyah bikini ve şapkası ile deniz kenarında yeğeni ile oynayan Erçel keyifli halleri ile dikkat çekti.Erçel, gün boyu yeğeniyle ilgilenerek denize girmeden akşama doğru beach’ten ayrıldı.

Şükran Ovalı, Hande Erçel’e poz verdi
Hande Erçel’den makyajsız paylaşım
PaYLaŞşşş