Kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan’dan yürek yakan paylaşım

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, 21 Temmuz’da koronavirüse yenilmişti. Kardeş acısı yaşayan Alişan, ardından ikinci kez ölüm haberi ile yıkılmıştı. Şarkıcının kuzeni Ozan Ebcin de Tektaş’tan sekiz gün sonra hayatını kaybetmişti.

“ABİM BİZİ ÖKSÜZ BIRAKTIN”

Alişan, kardeşini ölümünün ardından Instagram sayfasında duygusal bir mesaj yayınlamıştı; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin..Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım… Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi…Allah’ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı… Şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin inşallah…”

Kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan, Tektaş’ın iki çocuğu ve eşi Merve Tektaş’la sahip çıktı. Alişan, yengesinin doğum gününü de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızlarıyla pozunu paylaştı

“HİÇBİR SÖZ SENİN İÇİN BİR ANLAM İFADE ETMEYECEK”

Instagram hesabından Merve Tektaş ve kızlarının fotoğrafını paylaşan Alişan, “İnşallah nice güzel yaşların olur meleklerinle birlikte. O kadar zor ki… Hiçbir kelime, hiçbir söz bugün senin için bir anlam ifade etmeyecek biliyorum. Ama şunu bil ki, sen meleklerin için artık daha önemlisin. Ben hep arkanızda olacağım ömrüm yettikçe. Doğum günün kutlu olsun” dedi.

“İLK DEFA YENİ YAŞIMDA DÜNYAYA GELMESEYDİM DEDİM”

Paylaşıma yorum yapan Merve Tektaş ise yaşadığı acıyı dile getirerek şu ifadeleri kullandı: “Canımın ne kadar yandığını ifade etmem mümkün değil. ilk defa yeni yaşımda ‘Keşke dünyaya hiç gelmeseydim’ diyorum ama benim meleklerim beni kanatlarımdan tutuyor ve sen iyi ki varsın iyi ki” diyerek herkesi duygulandırdı.

Alişan, bir yıl önce vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ı ölüm yıldönümünden bir gün önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla andı.

ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE PAYLAŞIM YAPTI

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarıyla kardeşine olan özlemini her fırsatta dile getiren Alişan, yürek yakan bir paylaşımda bulundu. Kardeşinin vefatının yıldönümünden bir gün önce paylaşım yapan ünlü şarkıcı herkesi duygulandırdı.

Alişan paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

Alişan isyan etti
PaYLaŞşşş