Yasemin Yürük’ten ‘Hepsi’ açıklaması: Bir projemiz var

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

2000’lerin dağılan popüler grubu Hepsi’nin üyelerinden Yasemin Yürük, 10 yıl aradan sonra müzik sektörüne dönüş yapmıştı. ‘Düştüm Gülüşüne’ isimli şarkı ile sevenlerinin karşısına çıkan şarkıcı, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda objektiflere takılmıştı.

Ünlü isim, yeniden müzik çalışmalarına başladığını dönemde kendisini yalnız hissettiğini de itiraf etmişti. Hepsi grubundan ayrı olarak ilk kez müzik çalışması yaptığını belirten şarkıcı, şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

“BİZ BİRLEŞMEYİZ ARTIK”

İzel-Çelik-Ercan grubunun yeniden bir araya geldiğini gazetecilerden öğrenen Yasemin Yürük, “Hepsi grubu olarak sizden böyle bir hareket gelir mi?” sorusuna ise şu cevabı vermişti:

Alıntı Metni
‘Hiçbir kötülük yapmadan yokluğumu hissettirdim!’

KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Instyle dergisinin 200’üncü kapak kutlaması önceki gece Nişantaşı’ndaki Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Geceye katılan ünlü isimler şıklık yarışına girdi. Hepsi Grubu ile adı özdeşleşen Yasemin Yürük de gecenin şıkları arasındaydı. Derin dekolteli kıyafetiyle dikkatleri çeken Yürük, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Gazetecilerin, “Neler yapıyorsunuz?” sorusuna; “Bu sıralar senaryo okuyorum. Projeler geliyor. İçime sinen bir şey olursa oynamak istiyorum” şeklinde cevap veren ünlü isim, geçmişte içinde bulunduğu Hepsi grubunun da bir belgeselinin yapılacağından bahsetti.

“DİJİTAL BİR PLATFORMDA YAYINLAMAK İSTİYORUZ”

36 yaşındaki Yürük, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Güzel şarkıcı, aşk hayatıyla ilgili sorulara da yanıt vererek; “Hayatıma alacağım kişinin daha çok karakteristik özelliklerine dikkat ederim. Öyle sarışın, esmer gibi takıntım yoktur” açıklamasında bulundu.

Yasemin Yürük’ün sabah sporu
PaYLaŞşşş