Yağmur Atacan’dan Pınar Altuğ paylaşımı: Direnemiyorum, yaşlanacağım!

2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan (39) ile nikâh masasına oturan Pınar Altuğ (47), Ocak 2009’da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle anne olma mutluluğu yaşadı. Geçtiğimiz haziran ayında “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programına konuk olan oyuncu, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“YAĞMUR’LA BİRLİKTE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ”

Eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın sürekli magazin gündeminde olmasına rağmen mutlu bir evlilik sürdüren Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
Pınar Altuğ güzel havanın tadını çıkardı

“ADAMIN BENİMLE GEÇİNMEYE GÖNLÜ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize saygımız ve tanıdığımız alanlar var. Ben hep söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili ilişkiyi sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa bazı şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, deneyimlere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Dolayısıyla evde sürekli yeni deneyimler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” şeklinde konuşmuştu.

“KARAYA İNMİYORUM, HİÇBİR FİKRİM YOK”

Yaz aylarını tekne tatilinde geçiren ikili, güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te bir dondurmacıda objektiflere yansıyan Altuğ, “Ben karaya inmiyorum, hiçbir fikrim yok. Bizi etkileyen şeyler var ama restoran fiyatlarını bilmiyorum” sözleriyle, Bodrum’daki pahalılığın kendilerini etkilemediğini belirtmişti.

‘Güzel bir kadın gördüğümde kocama gösteririm’

“HANGİ YILLAR LEN BU YILLAR”

47 yaşındaki oyuncu, güzelliği ve formda görüntüsüyle de sık sık haberlere konu oluyor. Yağmur Atacan, eşinin yeniden bu yöndeki övgüyle magazin gündemine gelmesine esprili bir göndermede bulundu.

Bikinili bir fotoğrafı kullanılan Altuğ için “Yıllara meydan okuyor” yorumu yapıldı. Ünlü oyuncu, söz konusu haberi eşine gösterdi. Gazete kupürünü takipçileriyle paylaşan Yağmur Atacan ise “Her sene ‘Yıllara meydan okuyor’. Hangi yıllar len bu yıllar. Daha fazla direnemiyorum, ben yaşlanacağım” mesajını yazdı.

Eşi Yağmur Atacan hemen yorum yaptı
PaYLaŞşşş