Azra Akın’dan Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Demet Akalın, Nursena Say’ın birinci seçildiği Miss Turkey 2022 yarışmasından sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti. Favori adayının derece alamamasına üzülen şarkıcı, birinci seçilen Say’ı beğenmemiş, üçüncü Selin Erberk Gurdikyan’e da eski Türkiye güzeli annesi Neşe Erbek’e ayıp olmasın diye taç verildiği yorumunu yapmıştı. Ünlü isim,”Hira’yı sakın ayıp olmasın diye Türkiye güzeli yapmayın” ifadelerini kullanmıştı.

NEŞE ERBERK’TEN AÇIKLAMA

Katıldığı canlı yayında Akalın’a yanıt vereneski Türkiye ve 1984 Avrupa güzeli Neşe Erberk, ünlü popçuya; “Demet Akalın’ınki talihsiz bir açıklama diyorum. Demet’i öpüyorum” demişti. Akalın’ın paylaşımını destekleyenler kadar eleştirenler de olmuştu. Bu isimlerden biri olan Tuğba Ekinci, popçunun 1990 yılında çekilen mayolu pozunu, kendi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Türkiye’yi temsil edecek

“ŞİMDİLER Mİ SANA ÇİRKİN GELDİ?”

Sivri dilli açıklamalarıyla dikkat çeken Ekinci, “Haha o seneler sen bu göğüslerinle, koca kafanla mayo güzeli oldun da şimdikiler mi sana çirkin geldi?” yorumunda bulunmuştu.

“ORTAK KARAR ALINIP, OYLANIYOR”

Azra Akın, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. 40 yaşındaki tescilli güzel, Demet Akalın’gündem olan sözlerini değerlendirirken, “Ben torpil olduğunu düşünmüyorum. Birçok jüri ile ortak karar alınıp, oylanıyor” dedi.

“BENİM İÇİN GURUR”

Yarışma esnasında finale kalan güzellerin “Favorimiz Azra Akın” cümlelerine ise “Çok mutlu oldum. Hepsi iyi ki varlar. Bu benim için gurur ve mutluluk” şeklinde konuştu.

“SEÇERKEN ÇOK ZORLANIYORUM”

Kış sezonu için alışverişe geldiğini söyleyen Azra Akın, “Malumunuz yaz bitti. Artık kış sezonuna geçiş yapıyoruz. İhtiyaçlarımız için alışverişe geldim. Seçerken çok zorlanıyorum, hepsini beğeniyorum” açıklamasını yaptı.

Demet Şener’den Miss Turkey açıklaması
PaYLaŞşşş