Kobra Murat: 13 yaşına kadar ölülerin ayakkabılarını giydim

Roman müziğinin ünlü siması ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler, daha önce Armağan Çağlayan’ın programına konuk olmuştu. Kobra Murat, Armağan Çağlayan’ın, “Murat Bey ‘artık çalışmayacağım’ dediniz. Emeklilik gibi gelecek garantiniz var mı?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

KAZANCINI ALTINA VE GAYRİMENKULE YATIRIYOR

Kobra Murat, Caner Toygar’ın YouTube’da yayınlanan programına da konuk olmuştu. Ünlü isim, merak edilen mal varlığını anlatmıştı.

“18 KİLO ALTIN, 18 EV VE 4 YAZLIK”

Sürekli altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını söyleyen Divandiler, “Trilyonluk insanım ben. İki tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘Artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma evler aldım. 18 tane evim, 4 tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp, üç saat uyuyarak” demişti.

“HALKIN İÇİNE KARIŞIYORUM”

Daha sonra 2. Sayfa’nın programına katılan Murat, söylediklerinin yanlış anlaşıldığını söylemişti:

Alıntı Metni


DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Katarsis’te Uzm. Psikolog Gökhan Çınar’ın konuğu olan Kobra Murat burada da özel hayatına dair açıklamalar yaptı. Murat Divandiler, yokluk içinde geçen çocukluğunu, annesinin kaybıyla dibe nasıl vurduğunu anlatarak duygusal anlar yaşadı.

Kobra Murat katıldığı programlarda kendisini anlatamadığını sürekli vur patlasın çal oynasın tadında anlara davet edildiğini söyledi.

“SAÇIM GEÇ ÇIKSIN DİYE ÜÇE VURMUŞLAR”

Kobra Murat açıklamasında çok mutlu bir çocukluk yaşadığını anlatarak “6 yaşında okumaya, başladım fakir okulu. Ama yetenekliyim ayakkabılarım patlak, 13 yaşına kadar ölülerin ayakkabılarını giydim. Saçım geç çıksın da kuaföre para vermeyelim diye saçımı hep üçe vurmuşlar” dedi. Pazarın sonuna gidip çürük elmaları portakalları toplayıp evine getiren Kobra Murat “Sıfırdan bir hayat” dedi.

Kobra Murat canlı yayında peruğunu çıkardı!, Kobra Murat’ın sözleri bizlere hangi dersleri verdi?

PaYLaŞşşş