Melek Mosso çocukluk fotoğrafını paylaştı! ‘Arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin’

Yıldız Tilbe’nin şarkılarını yeniden yorumlayarak dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso’nun geçtiğimiz aylarda Isparta konseri iptal edilmişti. Ünlü şarkıcı, bu konu ile ilgili; “O bir gafletti bence, o yaşadığımız şey. Herkes kendine çıkartması gereken dersleri çıkartıp payını almıştır diye düşünüyorum. Ben bazı eleştirileri kale alıyorum bazılarını almıyorum. Beni desteklemelerine çok mutlu oldum. Çünkü insan bir yerde yalnız olmadığını, daha güçlü hissetmemi sağladı. Ben işimi layıkıyla yapıyorum. Bunun için ne kadar zaman olursa yapacağım. Tabii ki hepimiz insanız, hepimizin hataları, gafletleri olabilir. Önemli olan bunları zamanla tamir edip, bunların önüne geçen işler başarmak. Benim temennim, niyetim çok iyi işler başarmak. Bu ülkenin divalarından biri olmak” açıklamasını yapmıştı.

Isparta konseri iptali sonrası kendisinin yerine Seda Sayan’ın sahne almasıhakkında ise Melek Mosso, “Saygı duyuyorum. Herkesin kendi tercihi. Saygı duyuyorum” demişti.

Seda Sayan, Uluslararası Gül Festivali’nde konser verdi

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİ

33 yaşındaki ünlü şarkıcı, tüm bunların ardından Bodrum Yalıkavak’ta yer alan ünlü bir plajda objektiflere takılmıştı. Konserden konsere koşarak yoğun bir tempo içerisinde çalışan Mosso, Kurban Bayramı’nda Bodrum’da sahne aldıktan sonra ilk fırsatta kendine zaman ayırarak tatil yapmıştı.Güzel şarkıcının, telefonunu elinden hiç düşürmeyerek sosyal medya hesabı için fotoğraf çekmesi ise dikkatlerden kaçmamıştı.

“İŞLERDEN EVİME GİDEMİYORUM”

Melek Mosso, Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde de Kıbrıs’ta bir otelde sahne almıştı.Ayda 25 konser verdiğini söyleyen Mosso, “Her gün bir şehirdeyiz, evime bile gidemiyorum” şeklinde konuşmuştu.

Melek Mosso ve sevgilisi Serkan Sağdıç ilk kez görüntülendi

Mosso, “Geçmişten bugüne çok zorlu süreçlerden geçtiğinize inanıyor musunuz?” sorusuna, “Hepimiz o süreçlerden geçiyoruz, hangi birimizin hayatı kolay ki. Benim için daha farklıydı. Ben öğretmenlikten vapur ve sokak sanatçılığından buraya tamamen kendi ellerimle geldim. Hiç kimse yapmadı yani. Her zaman diyorum prodüktör birisi hayatımda olup ya da ne diyeyim bir adamın arkasında gelmedim ben buralara, kendim geldim” diye yanıt vermişti.

TAKİPÇİLERİNİ GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ

Konser maratonu tüm hızıyla devam eden Melek Mosso, son olarak sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile adından söz ettirdi. Çocukluk yıllarından çekilen bir kareyi takipçileriyle paylaşan ünlü isim, gönderisine şu notu düştü:

Alıntı Metni

Mosso’nun paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Bazıları Mosso’nun estetikle yıllar içinde değiştiğini söylerken; bazıları da “Melek hanım elf kulaklarınız aynı hiç değişmemişsiniz “, “Bakışların masumiyetini ve temizliğini gören her kişi bugünleri ve büyük başarıları görebilirmiş”, “Çok tatlısınız” gibi yorumlar yaptı.

“Şarkılarım insanlar konuşsun diye değil, dinlesin diye!”

“ESTETİK YOK”

Bunun üzerine estetik iddialarına yanıt veren 33 yaşındaki ünlü şarkıcı,”Düzeltme not: Estetik ameliyat yok, bazıları para var çare var hödö hödö yazmış. Büyüdükçe düzeldi. O yüzden diyorum umudunuzu kaybetmeyin diye” ifadelerini kullandı.

PaYLaŞşşş