Demet Özdemir: Sevgi varsa denemeye değer!

Geçtiğimiz haftalarda görkemli bir törenle hayatlarını birleştiren oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, adeta yılın düğününe imza atmıştı. Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Özdemir, düğünün ardından ise balayından yayınladığı pozlarla adından söz ettirmeye devam etmişti.

“ÖYLE DÜNYAYI KURTARAMAZSINIZ”

Özdemir, geçtiğimiz günlerde L’officiel dergisine verdiği röportajda da aşk hakkında konuşmuştu. Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslenmişti:

Alıntı Metni

“GALİBA MERAKIMIZ KALMADI”

Aşkın da artık ‘tüketilebilen bir ürüne dönüştüğünü’ söyleyen ünlü isim, “Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Oğuzhan Koç’un damat pozuna Demet Özdemir’den yorum!

“PROJEMİZİ İZLEYİCİLERİMİZE EMANET EDİYORUZ”

30 yaşındaki Demet Özdemir, önceki günlerde ise dijital bir platformda yayınlanan ‘Dünyayla Benim Aramda’ adlı dizisinin bir otelde gerçekleşen ön gösterimine katıldı. Özdemir’in yanı sıra Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger gibi oyuncuları bir araya getiren dizi, ön gösterimde izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Gecede dizinin oyuncuları basının karşısına geçerek yapımla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

Alıntı Metni

“ÖNEMLİ OLAN NİYET”

Basın mensupları ile bir araya gelen oyuncular dizi hakkında görüşlerini ve nasıl bir karaktere can verdiklerini de anlattı. Bir muhabirin Demet Özdemir’e; “Biten bir ilişki tekrar canlandırılabilir mi?” sorusunu yöneltmesi üzerine, ünlü isim şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

Güzel oyuncu, ayrıca kıskanç biri olmadığını da belirtti.

Dizi, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

‘Ailemize hoş geldin’
PaYLaŞşşş