Haberler: Haluk Levent, ‘İyi bayramlar’ mesajı ile geçmişten mini şortlu pozunu yayınladı

Rock müziğin başarılı isimlerinden Haluk Levent, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından esprili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Aynı zamanda 2017 yılından bu yana faaliyet gösteren AHBAP Derneği’nin Kurucu Başkanı olan usta sanatçı, mini şortlu bir fotoğrafını yayınlayarak, “İyi bayramlar canlarım” mesajını yazdı.

‘ERŞAN KUNERİ’YE BENZETTİLER

Birçok kullanıcı, Haluk Levent’in çok konuşulan kombinini, komedyen Cem Yılmaz’ın dijital platformda yayınlanan ‘Erşan Kuneri’ dizisinde hayat verdiği karakterin stiline benzetti. “Cem Yılmaz’ın bu kombini Haluk Levent’ten aldığını biliyor muydunuz?” yorumu dikkatlerden kaçmadı.

Haluk Levent sözünü tuttu

“ŞORTUN LİNKİ GELİR Mİ?”

Twitter’de 5.9 milyon takipçisi bulunan ünlü şarkıcı, kısa sürede 27 binden fazla beğeni ve 250 retweet aldı. Sosyal medyada gündem olan Haluk Levent’e gelen yorumlardan bazıları şöyle:

Alıntı Metni

“O DÖNEMDE MODAYDI”

Takipçilerinin görüşlerine kayıtsız kalmyan ünlü isim, “Hani rock müzisyeni ya, hani 90’lar ya… O zamanlar pantalonu kesip şort yapma hep tarz hareketler. O zaman bir sorsan ‘Nasıl bir tarzım’ var diye nasıl övünür, bak saçlarım da hem kıvırcık hem uzun. Seviliyorsun adam” şeklindeki bir yoruma da “Evet, o dönem modaydı” yanıtını verdi.

Parası geç yatan öğrenci AHBAP’ı CİMER’e şikayet etti

“İNŞALLAH BEN DEĞİLİMDİR”

Twitter’da eski günleri yad eden Levent, Nisan 2021’de siyah-beyaz filtreli bu kareyi de yayınlamıştı. Gençlik fotoğrafını, “Günaydın” notuyla paylaşan şarkıcıyı, takipçileri yorum yağmuruna tutmuştu.

Daha önce de Haluk Levent’in sık sık sosyal medyada gündem olan gençlik fotoğrafı paylaşılmıştı. Levent, gönderiyi görmezden gelmemiş ve Twitter hesabından yorum yapmıştı. Esprili bir şekilde isyan eden sanatçı, “Her hafta bu fotoğrafı yayınlayarak ne yamaya çalışıyor, nereye varmak istiyorsunuz? Hem defalarca söyledim; bu ben değilim, değilim! Yani inşallah değilimdir” ifadelerini kullanmıştı.

‘Beyzam! Hep aklımda kalacaksın’
PaYLaŞşşş