İkinci kez anne olmak için gün sayan Merve Özbey içini döktü!

İş insanı Kenan Koçak ile 2020 yılında dünyaevine giren Merve Özbey, geçtiğimiz sene kızı Elif Özüm’ü kucağına almıştı. Yoğun bir tempoda çalışan ve boş vakitlerinin tamamını ailesiyle geçiren şarkıcı, ikinci kez anne olacağı haberini ise 12 Mart tarihinde duyurmuştu. Eşi ve kızı Elif Özüm ile evlerinin bahçesinde karların arasında verdiği pozu 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Özbey, gönderisine şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni

Demet Akalın, İrem Derici, Derya Uluğ, Armağan Çağlayan, Bengü, Burcu Kara, Müjgan Koraltürk ve Çiğdem Batur gibi birçok ünlü isim, yaklaşık 100 bin beğeni alan paylaşıma yaptıkları yorumlarla; Özbey’e tebrik mesajları göndermişti.

“ALKIŞLAR OĞLUMA GELSİN”

İkinci çocuğuna hamile olan Özbey, geçtiğimiz aylarda Kıbrıs’ta sahne almış ve konserde; “Ben bugün buraya oğlum ile geldim. Kızımı evde bıraktım bu gece ki, alkışlar oğluma gelsin” ifadelerini kullanmıştı.

Merve Özbey’den eşi Kenan Koçak’a: Kalbim!

“HAMİLELİK BİR HASTALIK DEĞİL”

Birkaç ay önce de stüdyodaki provaları sırasında görüntülenen ünlü isim,“Yoğun bir konser programınız var. Hamilelik devam ediyor, sahneleriniz iki can olarak nasıl geçiriyor?” sorusunu; “Çok güzel gidiyor. Sağlığım elverdiği sürece çalışmaya devam edeceğim çünkü hamilelik bir hastalık değil. Ben evde otursam daha çok hastalanırım. Tek amacımız ikinci çocuğumuzu sağlıkla kucağımıza almak. Finali 20 Ağustos’ta yapacağım” diyerek yanıtlamıştı.

“BURADA NOKTA KOYMAYI PLANLADIK”

Yaz boyu yoğun bir sahne programı olan Merve Özbey, 4 Ağustos 2022’de doğum öncesi son kez sahne almıştı. Konser öncesi muhabirlerle sohbet eden Özbey, “Heyecanlı mıyım, buruk muyum bilmiyorum” demişti.

Güzel yorumcu, “Elif’e hamileyken pandemi vardı, 3.5 aylıkken yattım, doğumdan üç ay sonra konserlere başladım. Şimdi ise çok yoğun bir tempoyla çalıştım. Normalde finali ayın 20’sinde yapacaktık ama burada nokta koymayı planladık. Bunun dışında her şey yolunda” ifadelerini kullanmıştı.

“Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenan’a bıraktım”

“OTURDUM BİR KENARA DÜŞÜNDÜM”

Şimdilerde dinlenen ve hamileliğin son günlerinin tadını çıkaran Özbey, dün yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Uzun bir yazıyla duygularını ifade eden şarkıcı, adeta içini döktü. Doğuma birkaç gün kaldığını belirten ünlü isim, sevenlerinden dua istemeyi de ihmal etmedi. İşte Merve Özbey’in o satırları:

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş