Kıvanç Tatlıtuğ’dan eşi Başak Dizer’in paylaşımına romantik yorum

Altı yıl önce dünyaevine giren magazin dünyasının gözde çiftlerinden Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, yedi ay önce oğulları Kurt Efe’ye kavuşmuştu. Çocuklarını gözlerden uzak büyüten ünlü çift, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oluyor.

Şimdilerde ailesi ile İtalya’da tatil yapan Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile yeni bir fotoğrafını 4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlamıştı. Hayranları, yakışıklı oyuncuya; “Abi bu kadar mükemmel olmak zorunda değilsin be, haksızlık bu”, “Baba oğul çok tatlılar ya” ve “Babalık çok yakıştı sana Kıvanç bey” gibi yorumlar yapmıştı.

“DURMADAN SENİ KONUŞABİLİRİM”

Başak Dizer, son olarak eşine verdiği pozları “Milan’da bir gece” notuyla Instagram hesabından paylaştı. Dizer’in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken Tatlıtuğ’un yaptığı yorum dikkat çekti. Her fırsatta eşine olan aşkını dile getiren oyuncu, paylaşıma sessiz kalamayarak “Durmadan seni konuşabilirim” dedi. Tatlıtuğ’un yorumu da binlerce beğeni aldı.

KURT EFE İÇİN DÖVME YAPTIRDI

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden yakışıklı oyuncunun dövmeleri dikkat çekmişti. Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşan ünlü ismin, Kurt Efe’nin doğduğu gün oğlunun elini tutarken çektirdiği fotoğrafı koluna dövdürdüğü görülmüştü.

Kıvanç Tatlıtuğ’un altın saçlı oğlu yedi aylık oldu! İlk deniz fotoğrafı Başak Dizer’den geldi

“İKİ İSMİN DE BİZİM İÇİN ANLAMI VAR”

Kurt Efe ismi sosyal medyada da gündem olmuştu. Bu konu hakkında ise ünlü oyuncu şöyle konuşmuştu:

Alıntı Metni

Özge Özpirinçci: Kurt Efe Kıvanç’a çok benziyor

PaYLaŞşşş

1 Yorum

  1. Kıvancta çok romantik ama yakışıyor

Yorumlar kapalı.