İlhan Şeşen’in Ferhan Şensoy ve Levent Kırca anıları! ‘Parasını hâlâ vermedi’

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
1983 yılında avukatlık mesleğini bırakarak, yeğenleri Gökhan ve Burhan Şeşen ile beraber ‘Grup Gündoğarken’ adlı müzik grubunu kuran İlhan Şeşen, 1994 yılında ‘Aşk Haklı’ isimli ilk solo albümünü çıkardı. ‘Mühürlü Güller’, ‘Aliye’, ‘Annem’ dizilerinde kamera karşısına geçen sanatçı, 2019’da ise ‘Hayatım Hikaye’ isimli ilk kitabını yazdı.

‘USTALARA SAYGI’NIN İLK KONSERİ İLHAN ŞEŞEN’DEN

MESAM (Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği) tarafından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirilen Ustalara Saygı Konserleri kapsamında sezonun ilk konseri İlhan Şeşen ile Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşti. İlhan Şeşen, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları ile son albümü ‘Basmakalıp’tan parçalar seslendirdi.

Sunay Akın, Vedat Sakman, Grup Gündoğarken, Burçin Büke ve Seran Bilgi gibi birçok değerli sanatçının konuk olduğu gecede; İlhan Şeşen, hayatında önemli yerleri olan Levent Kırca ve Ferhan Şensoy’u andı.

“YAPTIN DİMİ LAN İLHAN”

Alıntı Metni

İlhan Şeşen, 12 Ekim 2015 tarihinde yaşamını yitiren Levent Kırca ile arasında geçen diyalogla salondaki seyirciyi kahkahaya boğarak, usta komedyeni anmış oldu.

“FERHAN GİBİ DÜRÜST BİRİNİ TANIMADIM”

Alıntı Metni

PaYLaŞşşş