Shia Labeouf’tan FKA Twigs itirafı: Her şeyi berbat ettim!

Milliyet.com.tr
Shia LaBeouf, geçtiğimiz yıl bir adamın şapkasını alarak fiziksel kavgaya teşebbüs etmiş, ‘hırsızlık’ ve ‘yaralama’ ile suçlanmıştı. Oyuncunun bir dönem beraber olduğu şarkıcı FKA Twigs ise eski sevgilisi LaBeouf hakkında kendisine cinsel istismarda bulunup şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açmıştı. FKA Twigs, ABD’li aktörün kendisine kasten cinsel yolla geçen bir hastalık bulaştırdığını da iddia etmişti.

“YILLARDIR HERKESE KABA DAVRANIYORUM”

New York Times tarafından haberleştirilen dava dosyası gündeme bomba gibi düşerken, Shia LaBeouf gazeteye gönderdiği elektronik postada geçmişinden utandığını yazmıştı.

Ünlü isim, “Alkolikliğimi veya saldırganlığımı hiçbir şekilde bahane olarak göstermiyorum. Sadece bu davranışın nedenini bulmaya çalışıyorum. Yıllardır kendime ve çevremdeki herkese kaba davranıyorum. Bana en yakın kişileri incittiğim bir geçmişim var. Bu geçmişten utanıyorum ve incittiklerim için üzgünüm. Gerçekten söyleyebileceğim başka bir şey yok” ifadelerini kullanmıştı.

“ZEVK DÜŞKÜNÜ KORKUNÇ BİR İNSANDIM”

Hakkında açılan davadan yaklaşık iki yıl sonra Jon Bernthal’ın Real Ones podcast’ine katılan Shia Labeouf, 2020yılında kendisine dava açan FKA Twigs’in taciz iddiaları hakkında sessizliğini bozdu. Eski sevgilisini isim vermeden ‘bir azize’ olarak tanımlayan ‘Transformers’ serisinin yıldızı,”O kadını incittim, her şeyi berbat ettim”dei. Daha önce de birçok insanı incittiğini söyleyen Labeouf, “Zevk düşkünü, bencil, hep kendini düşünen, namussuz, saygısız, korkunç bir insandım. Hayatımın ne hale geldiğini ve şimdi ne olduğunu düşündüğümde, tıpkı şimdiki amacım gibi faydalı olmalıyım” ifadelerini kullandı.

FKA Twigs: Sokak köpeklerini vurmakla övünüyordu

“DERİN BİR SUÇLULUK VE UTANÇ DUYUYORDUM”

Öte yandan 36 yaşındaki oyuncu, birkaç gün önceki röportajında da rol aldığı ‘Padre Pio’ filmi sayesinde Katolik inancına yöneldiğini söyledi. Hem Yahudi hem de Hristiyan bir ailede büyüyen Labeouf, rolüne hazırlanmak için beraber çalıştığı İtalyan bir rahip sayesinde ruhsal bir yolculuğa çıktığını dile getirdi. Bu filmden önce tamamen kaybolduğunu paylaşan ABD’li aktör, “Artık oyuncu olmak istemiyordum. Hayatım çok karmaşıktı. Çok fazla insanı incitmiştim. Derin bir utanç ve suçluluk duyuyordum” dedi.

“ARTIK YAŞAMAK İSTEMİYORDUM”

İntihar etmeyi çok kez düşündüğünü belirten LaBeouf, “Silah masada duruyordu. Artık yaşamak istemiyordum. Hayatımda hiç hissetmediğim bir utanç hissettim hem de nefes almanızı unutturacak cinsten bir utanç. Ne yapacağınızı bilemiyorsunuz” şeklinde konuştu.

Shia LaBeouf’a gözaltı şoku!

FİLMDEN KOVULDU!

Shia Labeouf’un, Olivia Wilde’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Don’t Worry Darling’ filminden ‘uygunsuz davranışlar’ gösterdiği iddiasıyla kovulduğu belirtilmişti. Florence Pugh’la birlikte başrolleri paylaşması planlanan oyuncunun yerine Harry Styles getirilmişti. Wilde ve LaBeouf’un yayıncısı olay hakkında yorum yapmamıştı ama filme yakın bir kaynak, LaBeouf’la çalışmanın kolay olmadığını belirtmiş ve oyuncunun ‘itici’ olduğunu eklemişti.

PaYLaŞşşş