Haberler: Şarkıcı Lara, İranlı voleybolcu sevgilisiyle evleniyor

‘Adam Gibi Adam’, ‘Katmer Katmer’ ve ‘İhanetin Bekçisi’ gibi birçok şarkı ile 2000’li yıllara damga vuran Lara, son hali ile şaşırttı. 40 yaşındaki ünlü şarkıcı, yıllar içerisinde birçok estetik operasyon geçirdi. Bir hayli zayıflayan ve göğüslerine silikon taktıran Lara’nın göz rengi bile değişti.

“GÜNDEME GELMEK İÇİN SOYUNUYOR!”

Değişimiyle dikkat çeken şarkıcı, sahne kıyafeti tartışmasıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu:

Alıntı Metni


“ÇOK SIRADANLAŞTI”

“Yeniye göre eski şarkıların daha çok dinleniyor olmasını neye bağlıyorsunuz?” sorusuna cevap veren Lara, “Güzel eserler yok değil ama son zamanlarda çıkan şarkıların hepsi birbirine benziyor. Çok sıradanlaştı artık. Eskinin yerini kimse dolduramaz” ifadelerini kullanmıştı.

SÜPRİZ ‘EVLİLİK’ KARARI

Lara, bir süredir İranlı milli voleybolcu Mehdi Karimi ile aşk yaşıyor. Ünlü şarkıcı, voleybolcu sevgilisiyle dünyaevine giriyor. Sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan şarkıcı, 27 Şubat tarihinde Beylikdüzü Duqqan Sahne’de gerçekleşecek düğün ile hayatını Mehdi Karimi ile birleştirecek.

Lara pişman oldu: Dudağımla pipet bile tutamıyorum

KARİYERİNE TÜRKİYE’DE DEVAM EDECEK

150 davetlinin katılacağı tören ile evlenecek olan Lara’nın, düğün hazırlıklarına süratli bir şekilde devam ettiği öğrenildi. Evlilik sonrası Türkiye’ye yerleşeceği öğrenilen Mehdi Karimi’nin sporcu kariyerine Türkiye’de devam edebileceği de gelen bilgiler arasında.

Lara: Mehdi Karimi ile ilişkimiz çok güzel gidiyor
PaYLaŞşşş