Sylvester Stallone, Bruce Willis’in son durumunu açıkladı! ‘Bu beni öldürüyor’

Milliyet.com.tr
Hollywood yıldızı Bruce Willis’e, beyinin bazı bölgelerinde meydana gelen işlev bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı anlama ve okuma-yazma gibi becerileri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi, Mart ayında konulmuştu.

“KARİYERİNE ARA VERİYOR”

ABD’li aktörün, bilişsel yeteneklerini etkileyen hastalık teşhisi sonrası oyunculuk kariyerinden uzaklaşacağı açıklanmıştı. Willis’in kızı Rumer Willis sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

“YAPABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORDU”

Willis’in avukatı Martin Singer da müvekkili hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Los Angeles Times’a konuşan Singer, “Müvekkilim olan Bay Willis hastalığına rağmen çalışmak istedi. Çünkü tıpkı “afazi” hastalığına yakalanan ve çalışmaya devam eden başkaları gibi bunu yapabileceğini düşünüyordu” demişti.

“ÇOK ZOR ZAMANLARDAN GEÇİYOR”

Tüm bunların ardından usta oyuncu Sylvester Stallone, uzun zamandır arkadaşı ve meslektaşı olan Bruce Willis’in sağlık durumu hakkında yürek burkan bir açıklama yaptı. 67 yaşındaki Willis ile ilgili The Hollywood Reporter’a konuşan 75 yaşındaki Stallone, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Bruce Willis’in 20 yıl önce yaşadığı kaza yeniden gündeme geldi

“ESKİ BİR ARKADAŞLIĞIMIZ VAR”

Öte yandan Mart ayında aktörün hastalığı açıklandığında Stallone, Instagram hesabından arkadaşıyla fotoğraflarını yayınlayıp, iyi dileklerini dile getirdiği bir paylaşım yapmış ve; “Çok eski bir arkadaşlığımız var. Senin ve harika ailen için dua ediyorum” mesajını yazmıştı.

Beyaz perdenin efsaneleri, yıllar önce tanışmış ve kısa süre sonra Planet Hollywood adlı restorana yardımcı olmuştu. Restoran, Willis’in eski eşi Demi Moore ve Arnold Schwarzenegger tarafından da desteklenmişti. Sylvester ve Willis, daha sonra ise 2010 yapımı hit film serisi ‘The Expendables’da (Cehennem Melekleri) birlikte rol almıştı.

“YILLARDIR BUNUN İÇİN BEKLİYORDUM”

Ancak ikilinin aynı filmde buluşması, aralarında çıkan büyük bir sorunun fitilini ateşlemiş ve bu da Willis’in, serinin üçüncü bölümünden çekilmesine yol açmıştı. Harrison Ford, filmde Willis’in yerini almak üzere seçilmiş ve Stallone, 2013’te “Willis gitti, Harrison Ford geldi! Harika haber! Yıllardır bunun için bekliyordum” yazdığı bir Tweet atarak haberi kutlamıştı.

Page Six’te yer alan habere göre; meslektaşlar, daha sonra yaşadıkları sorunların üstesinden gelmeyi başardı ve iyi arkadaşlıklarına devam etti.

Sylvester Stallone neredeyse boşanmasına sebep olacak ‘trajik hatayı’ açıkladı!
PaYLaŞşşş