Jeff Bridges: Ölüm gerçekten kapımı çaldı!

‘Big Lebowski’ filmiyle hafızalarda yer edinen Oscar Ödüllü oyuncu Jeff Bridges, 2020 yılında kendisine lenfoma teşhisi konduğunu takipçileriyle paylaşmıştı. Tedaviye başlayan ve doktorlardan kemoterapinin işe yaradığına dair iyi haberleri duyduktan kısa bir süre sonra Jeff, aşılar bulunmadan önce koronavirüse yakalanmıştı.

Geçtiğimiz gün konuyla ilgili E! News’a konuşan Bridges, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“BENİ GERİ GETİRDİLER”

Dört aydan fazla hastanede kalmasına neden olan sağlık korkusu sorunları sırasında 72 yaşındaki oyuncu bir daha çalışma şansı olup olmayacağını düşündüğünü ve 36 yaşındaki kızı Haley’nin düğününü görüp göremeyeceğini merak ettiğini de açıkladı.

Aktör; “Doktorların bana ‘Jeff, savaşmalısın’ dediğini hatırlıyorum. Ne hakkında konuştukları hakkında hiçbir fikrim yoktu. ‘Dostum, burada teslim olma modundayım’ diye düşündüm. Harika bir sağlık ekibi, harika terapistler ve ailem beni geri getirdi” dedi.

Kanser tedavisi gören Jeff Bridges’in son hali

“HER ŞEYİN BİLİNCİNDEYİM”

Yaşadığı kötü günlerin ardından ‘The Old Man’ dizisi için setlere dönen Bridges, uzun yıllardır evli olduğu eşi Susan Geston’a ve tüm ailesine minnettar olduğunu da söyledi. 1977’den beri evli olan çiftin aşkı, Jeff hayatı için savaşırken daha da güçlendi. 45 yıllık eşine ‘hayatımın aşkı’ diyen aktör, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

Üç kızı ve ailesini tamamlayan üç torunu bulunan Jeff, sağlıklı kalmaya ve remisyondayken kanserle olan savaşı hakkında farkındalık yaratmaya odaklandığını da dile getirdi.

“BURMUZUN DİBİNDEKİ ŞEYLERİ TAKDİR ETMEYİZ”

Kanser ve koronavirüs ile olan savaşı zorlu geçmiş olsa da, Bridges bu korkutucu olayı pozitif tarafından görmeye çalıştığından bahsederek; “Çoğu zaman, burnumuzun dibindeki şeyleri pek takdir etmeyiz. Hayatımda bu deneyimden sonra ortaya çıkan birçok olumlu taraf olduğunu gördüm” şeklinde konuştu.

“HAYAT KISA VE GÜZEL”

Öte yandan daha önce de yaşadıklarından bahseden ve “Cennetin kapısına yaklaşırken (bütün gece çığlıklar atarak, inleyerek) acı dolu anlar yaşarken, sonuçta çoğu zaman mutlu ve neşeli hissettim” diyen Jeff Bridges, “Hayat kısa ve güzel. Aşk etrafımızda ve her zaman mevcut…” mesajını vermişti.

“KIZIMLA DANS EDEBİLECEĞİM”

Aktör, iyileşme sürecinde kızı Haley’nin düğününde yanında yürüme isteğinin daha iyi olmasını sağladığını açıklamıştı. Bridges, konuyla ilgili, “Onunla sadece yürümeyeceğim, aynı zamanda baba-kız oksijen desteksiz dans edebileceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Kate Hudson’dan şaşkınlık yaratan ‘Jeff Bridges’ yanıtı!
PaYLaŞşşş