HABERLER || Hafsanur Sancaktutan’dan dikkat çeken paylaşım

Hafsanur Sancaktutan, seneler önce uzaya roket göndermeyi başaran liseli gençlerin hikayesini beyazperdeye taşıyan, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu ‘Bandırma Füze Kulübü’ filminin önceki gün Maslak’ta gerçekleşen galasına katıldı. Oyuncu, galaya hazırlık fotoğraflarını Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmedi.

“SHOP YAPMAYI ACİLEN BIRAKMALISIN”

Sosyal medyada 100 binden fazla beğeni alan 22 yaşındaki güzelin paylaşımındaki bir detay dikkatlerden kaçmadı. Takipçileri, 163 cm boyundaki Sancaktutan’ın photoshop ile uzayan bacaklarına yorum yağdırdı.

Alıntı Metni

“YENİ BİR ŞEY ÖĞRENDİM”

Galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Deniz Can Aktaş’ın oyuncu sevgilisi, “Türk gençlerinin böyle bir yetenekle, güzel bir başarı elde ettiğini bilmiyordum. O yüzden güzel vesile oldu. Bir şey öğrendim. Gençler tarafından bu tarz işlerin merak ediliyor olması da çok güzel bir şey” şeklinde konuştu.

‘Çocukken çok kavga ederdim’

İLK DEFA BÖYLE BİR SAHNE ÇEKTİM”

“Dijital platformda oynadığınız dizideki sahneleriniz çok konuşuldu. Olumsuz yorumlar aldınız mı?” sorusuna da yanıt veren Sancaktutan, “İlk defa böyle bir sahne çektim. Bu daha sonra çekmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ben bir oyuncuyum. Senaryoyu imzalarken okuyup imzalıyorum. Onun için bir saygısızlık yapmak istemem. Yazan onu yazdıysa bir bildiği vardır. Ben sadece işimi yapıyorum. Çok fazla gündem oldu ama çok eleştiriye maruz kalmadım. Ben işimi yapıyorum. Bunun da keyfini çıkarıyorum” ifadelerini kullandı.

“İKİ SAHNEYİ KARŞILAŞTIRMIŞLAR”

Güzel oyuncu, daha önce benzer bir sahneyi Hülya Avşar’ın da çektiğinin hatırlatılması üzerine, “Evet ‘Berlin Berlin’ filminde. Benim dizideki takma adım da Berlin’di. Tesadüf mü, değil mi? Artık bilemem. Ben o sahneyi biliyordum ama izlememiştim. Daha sonra iki sahneyi karışılaştırmışlar. Bu konuyu konuşmayalım artık. Normalleştirelim bence” sözleriyle oradan ayrıldı.

‘Kalbim hep seninle’
PaYLaŞşşş