‘Üç Kız Kardeş’ başarısını sürdürüyor

Üç Kız Kardeş’in 28’inci bölümüyle ilgili sosyal medyada #Türmer ve #ÜçKızKardeş etiketlerine çok sayıda yorum yapıldı. Bölümde; Mustafa ile kardeş olduğunu öğrenen Somer’in babasından hesap sorması dikkat çekti. Türkan’ı zehirleyerek bebeğinin ölümüne neden olan Mine’nin itirafı heyecanlı anlara sahne olurken, tutuklu olarak yargılanıp hapse girmesi bölüme damga vurdu.

YENİ BÖLÜM TANITIMI MERAK UYANDIRDI

Bölümün ardından ekrana gelen yeni tanıtımda ise; Nesrin, kızlarını alıp gitmekle Sadık’ı tehdit ediyor. Türkan ise Somer’e şikayetini geri çekerse onu asla affetmeyeceğini söylüyor. Mine, Türkan’ın hamleleri karşısında ne yapacak? Dönüş için Serdar bitti mi? Somer şikayetini geri çekecek mi?

OYUNCU KADROSU

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D’de.

‘Üç Kız Kardeş’te ödeşme vakti
PaYLaŞşşş