İlayda Şeker ve İsmail Balaban’dan ikinci düğün! Paralar havada uçuştu

İsmail Balaban, şampiyonluk kupasını kaldırdığı Survivor 2021 sırasında Gazme Atakan ile nişan atmıştı. Uzun süre özel hayatıyla magazin gündeminde yer alan 35 yaşındaki başpehlivan, aynı yıl fenomen yarışmada yer alan İlayda Şeker ile adadan döndükten sonra sürpriz şekilde aşk yaşamaya başlamıştı.

İkili, geçtiğimiz hafta nişan haberiyle gündem olmuştu. İlayda Şeker’in Nevşehir’deki baba evinde düzenlenen nişan töreninde çiftin yüzüklerini Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ve eşi Meltem Öztürk takmıştı. İkili, nişanlandıklarını sosyal medya hesaplarında paylaştıkları fotoğraflarla duyurmuştu.

BİR GÜN NİŞANLI KALDILAR

Aile arasında düzenlenen törenle nişanlanan ikili, Şeker’in memleketi olan Ürgüp’te nikâh masasına oturdu. Çiftin mutlu gününden kareler sosyal medyada paylaşıldı.

Survivor İsmail Balaban olayının içyüzü!

İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in karşılıklı zeybek oynadığı anlar dikkat çekti. Takipçilerinden ikiliye “Mutluluklar” yorumları yağdı.

İKİNCİ DÜĞÜN ANTALYA’DA

İsmail Balaban ve İlayda Şeker Kapadokya’dan sonra ikinci düğünü Antalya’da yaptı. Çiftin nikahını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek kıydı.

Batuhan Karacakaya, Aleyna Çalışkan gibi eski yarışmacılar da arkadaşlarını düğünde yalnız bırakmadı. Çiftin düğününde hiçbir masraftan da kaçılmadı ve düğünde paralar havalarda uçuştu.

“BİR TANE BİLE ORTAK ÖZELLİĞİMİZ YOK”

Aktif şekilde kullandığı Instagram hesabında sevgilisi ile verdiği pozları paylaşan Survivor İlayda, geçtiğimiz aylarda takipçilerinin sorularını yanıtlamıştı. Şeker, “Üç ortak özelliğiniz?” sorusuna, “Allah seni inandırsın, bir tane bile ortak özelliğimiz yok” yanıtını vermişti.

Bir takipçisinden gelen “Ne zaman başladı? Hiç fark etmedik” sorusunu da yanıtsız bırakmayan İlayda Şeker, “Biz de anlayamadık. Elmalı güreşlerine gelmiştim oysa ki” ifadelerini kullanmıştı.

İlayda Şeker’den İsmail Balaban’a:
PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir