İlk film 470 milyon dolar hasılat elde etmişti! Bradley Cooper, ‘Hangover 4’e hazır

The Hangover’ın sinemalarda ilk gösteriminin üzerinden 14 yıl geçti. 35 milyon dolarlık bütçeyle çekilen yapım; bekârlığa veda partisi için düğünden iki gün önce Las Vegas’a giden sağdıçların, kaldıkları otelde kazara müstakbel damadı kaybetmeleri ve hiçbir şey hatırlamadıkları gecenin ardından yaşanan eğlenceli olayları konu alıyordu.

Yaklaşık 470 milyon dolar hasılat elde eden ilk filmin ardından 2011 ve 2013 yıllarında iki devam halkası gösterinme girdi. Damadın yakın arkadaşı ‘Phil Wenneck’ rolündeki başrol oyuncusu Bradley Cooper’a, komedi serisine geri dönüp dönmeyeceği soruldu.

“HEMEN KABUL EDERDİM”

Alıntı Metni

Irina Shayk eski sevgilisi Bradley Cooper’a üstsüz poz verdi!

YÖNETMEN ENGELİ

The New Yorker Radio Hour’da David Remnick’e konuşan 48 yaşındaki aktör, serinin devamı için istekli olsa da yönetmen Todd Phillips’in dördüncü filmi çekeceğini düşünmüyor. Bradley Cooper, “Todd’un bunu yapacağını hiç sanmıyorum” şeklinde konuştu.

ÜST ÜSTE ÜÇ YIL OSCAR ADAYLIĞI

Oyunculuk kariyerine 1999 yılında ‘Sex And The City’ dizisiyle başlayan Hollywood yıldızı; Felekten Bir Gece’den sonra elde ettiği şöhret sonrası ‘Silver Linings Playbook’ (Umut Işığım), ‘American Hustle’ (Düzenbaz) ve ‘American Sniper’ (Keskin Nişancı) filmlerindeki rolü ile 2013, 2014 ve 2015 yıllarında Oscar ödülüne aday gösterildi.

“BEN EĞLENİYORUM”

Öte yandan Cooper, dramatik rolleri de çok eğlenceli bulduğunu vurguladı. 20 Aralık’ta gösterime girecek ‘Maestro’ ve Lady Gagaile baştrolü paylaştığı, ilk yönetmenlik denemesi olan ‘A Star Is Born’dan (Bir Yıldız Doğuyor) daha eğlenceli bir deneyim yaşamadığını belirtip, “Ben eğleniyorum” dedi.

Rolü için tanınmaz hale geldi! Makyajı beş saatten uzun sürdü
PaYLaŞşşş