Nil Karaibrahimgil, Kuruçeşme Açıkhava’ya gökkuşağı gibi doğdu

Nil Karaibrahimgil, Boğaz’ın ışıkları altında tam da gecenin ambiyansına uygun olan şarkısı ‘Burası İstanbul’ ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Hayranlarını, dünden bugüne uzanan şarkılarıyla yolculuğa çıkaran Karaibrahimgil, masal tadındaki konseriyle dinleyicilerini mest etti.

“HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN KOŞUN”

‘Pırlanta’ şarkısıyla eller havaya kalktı. ‘Bütün kızlar toplandık’, ‘Resmen Aşığım’, ‘Peri’ şarkıları ile eğlence doruklara çıktı. Kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarıyla ilham veren sanatçı, ‘Kek’ şarkısını söylemeden sevenlerine hayallerinin peşinden koşmaları ve onları hiçbir engelin durdurmaması gerektiği mesajını verdi.

Konserinde müzikseverlere hayallerle dolu, rengarenk bir dünya sunan Nil Karaibrahimgil, en sevilen şarkıları ve hayran bıraktığı performansıyla unutulamayacak bir geceye imza attı.

TARZINI ORTAYA KOYDU

Kostümleriyle sahnelerin marjinal isimlerinden biri olan ünlü sanatçı, yine farklı tarzını ortaya koydu. Önce rengarenk, kelebek misali kanatları olan sahne kostümüyle sonra da gri hologram takımıyla dinleyicisini büyüledi.

BİS YAPTI

Nil Karaibrahimgil, konserin sonunda alkış tufanı koparan hayranlarına kayıtsız kalmadı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bis yaprak ‘Ben Buraya Çıplak Geldim‘ şarkısını sevenleri için seslendirdi.

PaYLaŞşşş