Jessica May’in ehliyet sorunu çözüldü!

Jessica May, önceki gün “Brezilya’da aldığım AB sürücü belgemi yeminli noterden tercüme ettirmeme ve Brezilya Büyükelçiliği’nden tasdik ettirmeme rağmen Beşiktaş İlçe Nüfus Müdürlüğü’nde bana sadece B sınıfı sürücü belgesi verildi ve orijinal belgeme de el konuldu. Sizce biraz garip değil mi?” diyerek, Nüfus Müdürlüğünü’nün Twitter hesabını etiketledi.

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN CEVAP

Müdürlüğün Twitter hesabı, “Merhaba, belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili Beşiktaş İlçe Nüfus Müdürlüğü ile görüşülmüş olup, B ve A2 sınıfı ehliyet ödemesini yapmanıza rağmen A2 sınıfı istemediğiniz anlaşılmıştır” yanıtını verdi.

Bunun üzerine Jessica May, “Hayır, işlemi yapan memur bu sınıfı alamayacağımı söyledi. Zaten ödemesini yaptığım bir şeyi neden istemeyeyim ki, istemeseydim ödemesini yapmazdım” ifadelerini kullandı.

“AB SINIFI SÜRÜCÜ BELGEM OLUŞTURULDU”

Ünlü oyuncu, ardından Nüfus Müdürlüğü’ne teşekkür ederek, “Belgemi yeniden düzenlemek için bugün tekrar Beşiktaş İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne gittim ve problemsiz bir şekilde her şeyi hallettik ve AB sınıfı sürücü belgemi oluşturuldu. Konu hakkında da bilgilendirildim. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim” mesajını yazdı.

Jessica May: Beni makyajsız yakaladınız!, Beşiktaş’ı altüst etmiş!
PaYLaŞşşş