Ebru Şahin-Cedi Osman çiftinden yeni paylaşım

Aşkları, 2020 yazında Alaçatı’da başlayan Ebru Şahin işe Cedi Osman, mutlu birlikteliklerinin ardından hayatlarını birleştirme kararı almıştı. Kapadokya’da sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ diyen Ebru Şahin, 1 Temmuz’da Makedonya’nın Ohrid şehrinde ünlü basketbolcuyla nikah masasına oturmuştu. Yakın dostlarının ve aile fertlerinin katıldığı samimi bir törenle evlenen ikilinin şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlenmişti.

Ünlü çiftin Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın ardından Türkiye’ye gelerek Çeşme’de yaptıkları düğününe; sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katılmıştı. Törendeki temsili nikahı Acun Ilıcalı kıymıştı.

BALAYI KEYFİNİ PAYLAŞTI

Balayı için ilk olarak Alaçatı’yı tercih eden ve sonrasında Yunanistan’a giden ünlü çift, rotalarını Seyşeller’e çevirmişti. Afrika’dan sonra İtalya’ya giden Şahin ile Osman, Türkiye döndüklerinde de soluğu Çeşme’de almıştı. Tatillerinden keyifli anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen çiçeği burnunda çifte, binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Ebru Şahin’in bikinili paylaşımı dikkat çekti

TATİL SONRASI İSTANBUL TURU

Tatil sonrası İstanbul’a dönen Ebru Şahin ile Cedi Osman, Etiler’de görüntülenmişti. İkili, Makedonya’da kıyılan nikah töreni ve Çeşme’de yaptıkları düğün hakkında konuşmuştu.

Yeni evli çift, konuyla ilgili olarak, “Her şey çok güzeldi. Yakınlarımız ve sevdiklerimizle çok güzel eğlendik. Güzel de bir yaz geçirdik. Muhteşem bir düğün oldu” demişlerdi. Uzun süren balayı tatilinin sorulması üzerine ise ikili, “Balayımız çok keyifliydi. Hem kültür oldu hem de dinlenme oldu. Artık iş vakti” ifadelerini kullanmıştı.

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Şahin, 2022 Avrupa Basketbol Şampiyonası için A Milli Erkek Basketbol Takımı’nda ter döken Cedi Osman’ı yalnız bırakmamıtı. Keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, basketbolcu eşini desteklemek için Tiflis Arena’da yerini almıştı.

‘Deniz kızları burayı evleri olarak seçmiş’

Ebru Şahin, 2022 Avrupa Şampiyonası’nda Milli Basketbol Takımı’mızın A Grubu ikinci karşılaşmasında Bulgaristan ile karşı karşıya geldiği maçtaki 101-87 galibiyetinde 25 sayıyla büyük payı olan eşi Cedi Osman’ı maç sonunda sarılarak tebrik etti ve o anı Instagram hesabından paylaşmıştı.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

A Milli Basketbol Takımı ile Fransa, 2022 Avrupa Şampiyonası son 16 turunda karşı karşıya gelmiş; mücadeleyi uzatma çeyreğinde Fransa 87-86 kazanmıştı. Karşılaşma sonrası Cedi Osman’a maçın normal süresinin son saniyelerinde kaçırdığı serbest atışlar yüzünden tepki gösterilmişti.

Basketbolcu Buğrahan Tuncer de maç sonu yaptığı açıklamada, “2019’dan sonra şimdi de bu. Herkes çok üzgün. Yine imkansızı başardık. Normal sürede 10 sayıyla kazanacağımız maçı uzatmada kaybettik. Herkes çok üzgün takımda” ifadelerini kullanmıştı.

Ebru Şahin’le arası bozuk mu?

“ART NİYET VE BİREYSELLİK BUDUR”

Bunun üzerine Tuncer’in açıklamalarına gönderme yapan Cedi Osman’ın oyuncu eşi Ebru Şahin, “Turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken, turnuvada 1 maçta toplam 10 dakikası olmayanlar gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor. Art niyet ve bireysellik budur. Böyle star olamazsınız, ama nankör evet” ifadelerini kullanarak Tweet atmış; ancak tepkiler sonrası bu paylaşımını silmişti.

Tuncer’in sevgilisi Eda Ece’nin ise meslektaşı Şahin ile polemiğe girmeden yalnızca A Milli Basketbol Takımı’nı tebrik eden bir paylaşım yapması, hayranlarının takdirini toplamıştı.

Ebru Şahin’in sert açıklamaları ile ilgili konuşan Tuncer ise “Ben yanlış bir şey söylemedim. Bu konu hakkında söyleyecek bir şey yok” ifadelerini kullanmıştı.

Ebru Şahin’den nikah sonrası ilk hamle

AŞIKLAR, CLEVELAND’DA

Şimdilerde eşi Cedi Osman ile ABD’de olan Ebru Şahin, Cleveland’da çekilen pozlarını “Bakarken filtreye gerek yok” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Keyfi yerinde olduğu görünen güzel oyuncu, eşiyle çektiği kareyi de kalp emojisiyle yayınladı. Buna kayıtsız kalmayan Cedi Osman da aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

PaYLaŞşşş