Mauro Icardi, Lucas Torreira, Juan Mata ve Sergio Oliveira’ın derbi kutlaması

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

5 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen derbide Galatasaray, sahasında ezeli rakibi Beşiktaş’ı konuk etti. Sarı-kırmızılılar, Arjantinli golcü Mauro Icardi’nin golleriyle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılarak maç fazlasıyla ikinci sıraya yükseldi.

Mauro Icardi, hafızalarda yer edinecek bir performans sergileyerek eski günlerine geri dönüş sinyalleri verdi. Icardi’nin Galatasaray-Beşiktaş derbisindeki tarihi performansı ülkesi Arjantin’de ve Fransa’da manşetleri süsledi. Mauro Icardi’den övgü dolu sözlerle bahsedildi.

GALATASARAYLI FUTBOLCULARIN KUTLAMA GECESİ

Galatasaraylı yıldız futbolcular Mauro Icardi, Lucas Torreira, Juan Mata ve Sergio Oliveira, oynadıkları Beşiktaş derbisi sonrası soluğu İstanbul gecelerinde aldı. Mekana ilk olarak Icardi ve Torreira geldi. Flaşların patlaması ile bir anlık şaşkınlık yaşayan yıldız futbolcudan Torreira, görüntü vermemek için Icardi’nin arkasına saklandı.

Icardi’den Wanda Nara’ya…

EKİBE EN SON SERGIO DAHİL OLDU

İkili ile beraber gelen kadın ise futbolcular mekana giriş yaptıktan sonra VIP araçta bekleyip öyle mekana girdi. Sonrasında ekibe Juan Mata dahil oldu. Kız arkadaşı ve yanlarında bir kadın ile hızlıca mekana giren Mata, poz isteğini geri çevirip içeri girdi. Ekibe en son Sergio Oliviera dahil oldu. Kapıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen yıldız futbolcu ve eşi, bir süre arabasından inmedi. Futbolcunun yanında olan arkadaşları, basın mensuplarının görüntü almaması için önlerine geçtiler.

GÖRÜNTÜ ALINMASINI ENGELLEYEMEDİLER

Arkadaşları, Oliveira ve eşinin fotoğraflarının çekilmemesi için ellerini fotoğraf makinelerine siper ederek görüntü alınmasını engellemeye çalışsalar da başarılı olamadılar.

Devrim Özkan’dan Lucas Torreira ve ‘yenge’ açıklaması!
PaYLaŞşşş