Damla Sönmez plajda kitap okudu

Oyunculuk kariyerine 16 yaşında başlayan, piyano ve keman eğitimleri de alan Damla Sönmez,daha önce ‘Güllerin Savaşı’, ‘Çukur’, ‘Masum Değiliz’, ‘Bir Aşk Hikayesi’ gibi dizilerde rol almıştı. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu.

Hakkında bilinmeyenleri anlatan Damla Sönmez, programın “Gözlerimin İçine Bak” bölümünde İbrahim Selim’in “Sürekli gördüğün bir rüya var mı?” sorusuna yanıt verdi.

“BU RÜYA İLE TER İÇİNDE UYANIYORUM”

34 yaşındaki oyuncu, “Var. Hatta dün gece de gördüm. Oyuncu arkadaşlarımla konuştuğumda onlar da benzer rüyaları gördüğünü söylüyorlar. Bir tiyatro oyununun sahneye çıkmadan hemen öncesinde başlıyor rüya. Mekan sürekli değişiyor; bir hangar, park veya daha önce oynadığım bir yer olabiliyor. Tam seyircilerin içeri alınıp sahne ışığı yanmadan önce karanlıkta beklediği bir an vardır ya hani işte o andayız, perdenin arkasındayım, seyirciyi biraz görebiliyorum, adım atmak üzereyim ve uzun bir tirad ile başlayacağım oyuna. Tam cümlelerimi söyleyecekken ‘tek bir kelime hatırlamıyorum’ diye kalıyorum böyle. Arkamı dönsem text orada olsa, şöyle bir gözümle baksam hemen hatırlayacağım ama rüyamda çok uzakta veya ulaşamayacağım bir yerde oluyor genelde ve ben bu rüya ile terler içerisinde uyanıyorum. Senede de 3-4 kere gördüğüm bir rüyadır bu” ifadelerini kullandı.

Damla Sönmez: İnternetten flört etmek bana uygun değil

ÜNLÜ OYUNCUNUN OJE TAKINTISI

Sönmez, “Günlük hayatını zorlaştıracak bir takıntın var mı?” sorusuna da cevap verdi. Ünlü isim, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Zaman zaman oluyor. Günlük hayatımı zorlaştıracak kadar değilse de sette giyinirken önce sağ kol veya ayakkabı giyerken önce sağ ayakkabıyı giymek gibi şeyler diyebilirim. Bunlardan ziyade el ve ayak parmaklarına iki farklı oje sürmekten nefret ederim. Mesela birinde ayağında oje var ama elinde yok veya ikisinde de var ama ikisi de birbirinden farklıysa hiç hoşlanmıyorum.”

KİTAP OKUDU

Damla Sönmez, Aziz dizisinin ekrana veda etmesinin ardından önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Ortakent’teki bir plajda şezlongda bol bol kitap okuyan ve denizi izleyen Sönmez, ardından denize girmeye karar verdi. Başarılı oyuncu denize girdikten sonra suyu soğuk bularak denize girmekten vazgeçti. Daha sonra şezlonguna geri dönen Damla Sönmez kaldığı yerden kitabını okumaya devam etti. Sönmez, turuncu renkli bikini üstü ve siyah bikinisiyle göz kamaştırırken, fit vücuduyla da dikkat çekti.

DAMLA’NIN TATİL KEYFİ

Sönmez, önceki gün de yine Bodrum’da bir arkadaşı ile sohbet ederken görüntülendi. Keyfi yerinde olan oyuncu, kendisini görüntüleyen muhabirleri görünce tebessüm ederek hal hatır sormayı ihmal etmedi. Röportaj isteğini, “Sonra konuşuruz” diyerek geri çeviren Sönmez, daha sonra arkadaşları ile sohbete kaldığı yerden devam etti.

Damla Sönmez’den Aras Bulut İynemli cevabı!
PaYLaŞşşş