Şevval Şahin Bodrum’dan paylaştı! ‘Hailey Bieber, sen misin?’

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şevval Şahin, geçtiğimiz hafta Bodrum’da bir otelin iskelesinde objektiflere yansımıştı. Yeğeni Eva Mira ile vakit geçiren ve onu bir an olsun kucağından indirmeyen genç manken, yeğenini havaya atarak neşelendirmişti.

Bir ara annesinin kucağında su ile tanışan yeğenini cep telefonuyla görüntüleyen Şahin, daha sonra kendisi de denize girmişti. Güzel hava ve denizin tadını çıkaran Şahin, beyaz bikinisi ve formda hali ile tüm bakışları üzerinde toplamıştı.

“SUNUCULUĞA BAŞLAYABİLİRİM”

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda ise Akmerkez’de görüntülenmişti. Yeğeni ve ablasıyla alışveriş yapan Miss Turkey 2018 birincisi, İstanbul’a işleri için geldiği söylemişti. 22 yaşındaki manken, “Yakın zamanda sunuculuğa başlayabilirim. Henüz belli değil, tam belli olunca söylerim” açıklamasını yapmıştı.

“KALBİM BOŞ”

Tescilli güzel, bir dargın bir barışık aşk yaşadığı yazılım mühendisi Yiğit Marcus Aral ile ilişkisinin tamamen bittiğini belirterek, “Dört aydır kimseyle ilişkim yok. Kalbim boş. Bir sürede böyle gitsin istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Şevval Şahin’in tatil rotası!

Haziran 2021’de Instagram hesabından paylaşım yapan model, “Marcus ve ben bir süre önce yollarımızı ayırdık. Hâlâ birbirimizi önemsiyoruz ve ilişkimiz artık ikimiz adına sağlıklı olmadığı için arkadaş olarak kalmaya karar verdik” mesajını yazmıştı. İkili, daha sonra ‘Aşk yeniden’ demişti.

YEĞENİYLE POZ VERDİ

Kısa açıklamasının ardından yeğenini kucağına alıp, mağazalara göz gezdiren Şevval Şahin, yeğenine öpücükler kondurmayı ihmal etmemişti.

“DOLUNAY ENERJİSİ”

Tüm bunların ardından soluğu tekrar Bodrum’da alan ünlü isim, 425 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni pozlarını yayınladı.

Beyaz, dekolteli elbisesi ve spor ayakkabılarıyla objektif karşısına geçen model, peş peşe takipçilerinin beğenisine sunduğu karelere “Dolunay enerjisi” notunu yazdı.

HAILEY BIEBER’A BENZETİLDİ

Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan Şahin’in gönderisine yazılan “Asaletinle yaktın ortalığı”, “Göz kamaştırıcı güzelliğin” ve “Hailey Bieber, sen misin?” gibi yorumlar dikkat çekti.

Ünlü isim, daha önce de yayınladığı fotoğraflarda birçok kez 25 yaşındaki Hailey Bieber’a benzetilmişti.

Şevval Şahin’e ‘Şeyma Subaşı’ yorumu!
PaYLaŞşşş