Çağlar Ökten’ten eşi Seda Sayan’a romantik sözler

Müzisyen Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünyaevine giren Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda ‘çocuk’ sorusuna verdiği yanıt ve sonrasında yaptığı açıklama ile adından söz ettirmişti. Sinan Engin ile evliliğinden 32 yaşında bir oğlu olan Seda Sayan, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanmış ve şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

Yumurtalar fiziki olarak satılmayacak. Yani bu yumurtaları kullanarak kimse çocuk sahibi olamayacak. Yine de kimlerin NFT’ye talip olacağı merak konusu olmuştu.

Seda Sayan’dan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

SEDA SAYAN EŞLİK ETTİ

Şarkıcı Çağlar Ökten, önceki akşam Bahçeşehir’de sahne aldı. Ökten, eşi Seda Sayan’ın kendisine eşlik ettiği gecede sahne öncesi kuliste basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ökten, “Bu akşam çok güzel bir sahnemiz olacak. Bizi dinlemye gelenler keyifli bir akşam geçirecek” dedi.

“2022 BENİM YILIM OLDU”

Şarkıcı, “2022 yılı sizin için nasıl geçti?” sorusuna “Her anı çok kıymetli, her anı çok özel bir yıl geçti. Bir kere en önemlisi ruh eşimi buldum, eşim dediğim insanı buldum ve onunla evlendim. O yüzden 2022 galiba benim yılım oldu. İnşallah bütün yıllarım böyle geçer” cevabını verdi.

“SIRA KARİYER BASAMAKLARINI ÇIKMAKTA”

2023 yılından beklentilerini de açıklayan Çağlar Ökten, “2022 yılında aşkı buldum. Şimdi sıra kariyer basamaklarını çıkmaya geldi. Şimdi yeni şarkı hazırlığındayım. Yeni yılda çıkacak” dedi.

“YAKIN DOSTLARIMIZ SÜRPRİZ YAPTI”

Geçtiğimiz hafta eşi Seda Sayan ile sürpriz bir şekilde kutladıkları akşam hakkında da konuşan Çağlar Ökten, “O akşam çok güzel bir geceydi. Sağ olsunlar yakın dostlarımız bize sürpriz yaptı. Seda’nın haberi varmış. O da beni kandırdı. Sonra olaylar gelişti. Harika bir sürprizdi. Emeğe geçenlere çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Çağlar Ökten’den Seda Sayan’a: O gülüşün hiç eksik olmasın gül yüzlüm

“GEÇEN SENE AĞLATMIŞTIM”

Ökten, “30 Aralık Seda hanımın doğum günü bir sürpriz yapacak mısınız?” sorusuna “Evet kendisine bir sürpriz hazırlıyorum. Geçen yaptığım sürpriz doğum günüyle onu ağlatmıştım. Bu yıl belki uzaylara çıkamayacağım ama güzel bir sürpriz hazırladım” yanıtını verdi.

PaYLaŞşşş