Dönüşleri muhteşem oldu! İzel, Çelik, Ercan’dan 90’lar rüzgârı

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlerle bir kez daha buluşmanın mutluluğunu yaşayan İzel, Çelik, Ercan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. “Kasım ayına günler kalmasına rağmen sevenlerimiz burada Çok yoğun bir kar yağışı altında bir İzel, Çelik, Ercan konseri de şahane olurdu. Birlikteliğimiz zaten bizim için büyük bir keyif. Buraya ilk çıktığımızda hepimizin ayakları titriyordu ama heyecanımız hala aynı. Bu yazdan kalma İstanbul akşamında sevenlerimizle şarkılarımızı paylaşmak büyük mutluluk” sözleriyle duygularını paylaştı.

GEÇMİŞTE YOLCULUK

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde beşinci kez İzel, Çelik, Ercan şarkıları yankılandı. 90’lı yıllarda çıkardıkları albümle satış rekorları kırarak, büyük kitlelere ulaşan fenomen grup, performanslarıyla müzikseverleri bir kez daha kendilerine hayran bıraktı. ‘Özledim’ şarkısıyla sevenlerini selamlayan efsane üçlü, albüm şarkılarının yanı sıra kendi parçalarını da seslendirerek, misafirlerini geçmişte yolculuğa çıkardı.

DUYGUSAL ANLAR

‘Hercai’, ‘Kızımız Olacaktı’, ‘Yastayım’ a kadar uzanan şarkılarla hem eski anılar canlandı hem de Paraf Kuruçeşme’de duygusal anlar yaşandı. Romantik şarkıların yanı sıra hareketli parçalar karşısında kendini tutamayan binlerce izleyici, doyasıya dans etti.

Ercan Saatçi, Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisinin tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik etmesine kayıtsız kalamadı. Sahnedeki müzisyen dostlarıyla birlikte ayağa kalkarak müzikseverleri selamladı. Konserin başından sonuna kadar sevenlerinin nabzını yüksek tutan İzel, Çelik, Ercan 2.5 saat süren müzik ziyafetiyle Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi dinleyicilerini büyüledi.

PaYLaŞşşş