Melek Mosso: Hedefim bu ülkenin divalarından biri olmak!

Geçtiğimiz aylarda Kıbrıs’ta sahne alan Melek Mosso, yaz sezonunu çalışarak geçireceğini belirtmiş ve “Biz hiç durmayacağız, şehir şehir gezeceğiz. Ben herkese söylüyorum arkadaşlarım iyi bilir, traktör Mosso. Bu lakabı kendim taktım. Bazı sanatçı arkadaşlarım soruyor, ‘Bu tempoyu nasıl kaldırıyorsun, repertuarı nasıl kaldırabiliyorsun?’ diye. Bilen bilir, ben sokak müzisyenliğinden geliyorum, sokakta alıştım. Oradan bu ses gürül gürül çıkıyor” diye konuşmuştu.

Melek Mosso, önceki gece de ‘Bu İş Bitmiş’ adlı yeni şarkısı ve klibi için Kuruçeşme’de bir mekanda parti düzenledi. Partiye katılanlar arasında yer alan Haluk Levent, basın mensuplarıyla sohbet eden meslektaşını yalnız bırakmadı.

“BU KLİP HERKESE BİR CEVAP”

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan güzel şarkıcı, “Bu sefer çok farklı bir Melek Mosso göreceksiniz. Çok heyecanlıyım, çocuklar gibi şenim. Şarkı hüzünlü ama hareketli diyebilirim. İçinde acılar var, hüzünler var. Ama klibimizde de daha güçlü, daha kadınsı, daha ayakları yere basan bir Melek göreceksiniz. Zaten bu da benim işim adına, yaptığım şeyler adına, herkese bir cevap aslında, bir açıklama bu klibim” dedi.

“Şarkılarım insanlar konuşsun diye değil, dinlesin diye”

LEVENT’TEN MOSSO’YA ÖVGÜLER

Haluk Levent ise “Melek çok çalışkan, çok Zeki bir kız. Daha da iyi yerlere gelecektir. Kendisi o kadar çok çalışıyor ki ben kendimi tembel ilan ettim. Onun gazına gelip ben de hemen stüdyoya gidiyorum, yeni albümüm için çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

“NİYETİM İYİ İŞLER YAPMAK”

Geçtiğimiz aylarda Isparta konseri iptal edilenMosso, bu konu ile ilgili “O bir gafletti bence, o yaşadığımız şey. Herkes kendine çıkartması gereken dersleri çıkartıp payını almıştır diye düşünüyorum. Ben bazı eleştirileri kale alıyorum bazılarını almıyorum. Beni desteklemelerine çok mutlu oldum. Çünkü insan bir yerde yalnız olmadığını, daha güçlü hissetmemi sağladı. Ben işimi layıkıyla yapıyorum. Bunun için ne kadar zaman olursa yapacağım. Tabii ki hepimiz insanız, hepimizin hataları, gafletleri olabilir. Önemli olan bunları zamanla tamir edip, bunların önüne geçen işler başarmak. Benim temennim, niyetim çok iyi işler başarmak. Bu ülkenin divalarından biri olmak” açıklamasını yaptı.

Seda Sayan, Uluslararası Gül Festivali’nde konser verdi

Isparta konseri iptali sonrası kendisinin yerine Seda Sayan’ın sahne almasıhakkında ise Melek Mosso, “Saygı duyuyorum. Herkesin kendi tercihi. Saygı duyuyorum” dedi.

KENDİNİ SİPER ETTİ

O sırada araya giren Haluk Levent, “Melek saygı duyar, böyle kışkırtıcı sorular sormayın. Ben böyle sorular da Melek’in önüne geçerim” diyerek Mosso’nun önüne geçip meslektaşına kendini siper etti.

PaYLaŞşşş