HABERLER || Batuhan Karacakaya ve sevgilisinden yeni kare!

‘Survivor 2021’ ve ‘Survivor All Star 2022’ yarışmalarında mücadele eden, son olarak SMS oylamasında Nisa Bölükbaşı’nın gerisinde kalarak üçüncü olan Batuhan Karacakaya’nın,yarışmada kazandığı arabayı henüz alamadığı için mahkemeye başvuracağı yönünde dedikodular çıkmıştı.Survivor Batuhan, sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve “Dava haberlerini böyle okunuyoruz” notunu düşmüştü.

Ünlü oyuncu, daha sonra Twitter üzerinden, “Dava ile ilgili bir durum olmadı, olmayacak da. Biz o defteri çok şey kazanarak kapattık. Konuşup da çözemeyeceğimiz hiçbir şey yok” mesajını yayınlamıştı.

“KENDİMİ AFFETTİRDİM”

Batuhan, katıldığı YouTube yayınında ise “Acun abiyle telefonda konuştuk ve görüşme ayarladık. Toplantı yaptık, bütün her şeyi birbirimize anlattık. Benim kırgın olduğum şeyleri o bir şekilde halletti. Ben de aynı şekilde kendimi affettirdim. Aramız zaten çok iyiydi, şimdi de aynı şekilde devam ediyor. Acun abiyi çok seviyorum. O yüzden yanına gittim zaten. Yoksa deli miyim kendimi emanet edeyim?. Sonuçta aç kalıyoruz orada. Kendimi sevmediğim insana emanet etmezdim” açıklamasını yapmıştı.

Acun’dan canlı yayında Batuhan açıklaması

“ÇOK AŞK”

Yarışmadan sonra özel hayatıyla adından söz ettirmeye başlayan Survivor Batuhan, sosyal medya paylaşımıyla Ayşe Aslan ile aşkını ilan etmişti. Sevgilisiyle popçu Hande Yener’in konserine giden Karacakaya, “Çok aşk” notunu taşıyan bir paylaşım yaparak, Aslan’ın yüzünü ilk kez göstermişti.

“YÜZMEDE YENİLDİ, ÜZGÜN”

Çift, son olarak mutluluk pozlarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü oyuncu, sevgilisiyle havuz keyfi yaptı. O anları Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmeyen Ayşe Aslan, dikkat çeken gönderiye sevgilisini de etiketledi. Aslan’ın paylaşımını kendi hikayesinde yayınlayan Karacakaya ise fotoğrafa “Yüzmede yenildi, üzgün” notunu düştü.

İşte ‘Survivor All Star’ SMS sıralaması
PaYLaŞşşş