İrem Derici: İlk çıktığım halim, şimdikinin halası gibi!

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemden düşmeyen, Türkçe popun başarılı isimlerinden İrem Derici, geçtiğimiz hafta Star Tv ekranlarında yayınlanan ‘Doğu Demirkol ile Alelade Show’a konuk olmuştu. Daha önce ahlaksız teklif aldığını itiraf eden ünlü isim,“Hem de sosyal medyada mavi tik’li hesabı olan insanlardan. Futbolcular ve iş insanları var aralarında. En ilginci ise ‘Beş dakika sırtımı çiğne, 5 bin euro vereyim’ yazan olmuştu” şeklinde konuşmuştu.

“AÇIM VE MUTSUZUM”

Yoğun sahne programıyla adından söz ettiren İrem Derici, önceki gece Ankara’da bir mekanda dinleycileriyle buluştu. Sahneye çıkarken “Bugün diyetimin ikinci günü açım ve mutsuzum” diyen İrem Derici’nin keyfi, gelen iltifatlarla yerine geldi.

“KRALİÇE OLMAK İÇİN GENCİM”

“Kraliçe Ankara’ya hoşgeldin” diyen bir erkek hayranına “Kraliçe olmak için daha gencim” cevabını veren Derici’nin sözleri, kraliçelik yarışında dönem dönem araları açılan Demet Akalın ve Hande Yener’e gönderme olarak algılandı.

İrem Derici’den yanıt gecikmedi!

DEĞİŞİMİNİ TİYE ALDI

35 yaşındaki İrem Derici, sahneden; “8 Kasım’da 10’uncu yılımı kutluyorum” dedi. Yıllar içindeki değişimine vurgu yapan şarkıcı,”İlk çıktığım halim, şimdiki halimin halası gibi” diyerek salonu kahkaya boğdu.

‘O Ses Türkiye’ yarışmasıyla adını Tüm Türkiye’ye duyuran Derici, bugünkü görüntüsüne kavuşmak için 3 burun, 1 göğüs ameliyatı geçirmişti. Yüzüne birçok kez botoks ve dolgu uygulatan şarkıcı, dişlerini de yaptırmıştı.

İrem Derici en kötü ilk buluşmasını anlattı!

‘KUDUR’ YAZILI GÖZLÜKLE POZ VERDİ

En önde kendisini izlemeye gelen bir kadın hayranı ise İrem Derici’nin Instagram’da sıkça kullandığı “kudurun” kelimesinden yola çıkarak; ünlü isme “kudur” yazılı bir gözlük hediye etti. Gözlüğüyle poz veren Derici, o kareyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

PaYLaŞşşş