HABERLER: Merve Şarapçıoğlu: Berk Oktay beni Yıldız Çağrı Atiksoy ile aldattı!

2016 yılında dünyaevine girdiği Berk Oktay ile iki yıllık olaylı boşanma davaları Şubat 2020’de sona eren Merve Şarapçıoğlu, sosyal medyada oyuncunun uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanmış, ‘Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçunu işlediği gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te basın açıklaması yapan Şarapçıoğlu, davadan beraat ettiğini duyurmuştu.

“SONUNDA AKLANDIM”

Alıntı Metni

“HAPİS YATACAKTIM”

‘Söylemezsem Olmaz’ın 12 Eylül yayınına telefonda bağlanan avukat, “Ben dava açmadan önce hack olayları gündeme gelmişti, Berk’in hesabı, sonra da benim hesabım hacklenmiş. Çekişmeli boşanma davası açtıktan sonra iplerim onların eline geçmişti. En az iki seneden başlayıp altı seneye kadar uzuyor cezası. Suç işlediğim sabit olsaydı 3-4 sene ceza verilirdi ama bana verilen ceza iki sene bir aydı. Şimdi iki senenin üstündeki suçlarda avukatlık mesleği sıkıntıya giriyor ve erteleme gündeme gelemiyor. Eğer onaylansaydı hapis yatacaktım ve mesleğim gidecekti. Beni tanıyanlar bilir; yeri geldiğinde cebimden harç yatırarak insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum, mesleğimi aşkla yapıyorum” dedi.

Merve Şarapçıoğlu sinir krizi geçirdi

“ŞİDDET GÖRDÜM, ALDATILDIM”

Eski eşinin evli oldukları dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy’la aldattığını iddia eden Şarapçıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“AİLEME YAKIŞIR BİRİYLE BİRLİKTEYİM”

Şarapçıoğlu, “2.5 sene boyunca yapmadığım şey yüzünden suçlandım. Avukatım, mesleki olarak çok zarar gördüm. Şu an çok mutlu giden bir ilişkim var. Mehmet Yahya diye çok tatlı, aileme yakışır biriyle birlikteyim. Arkadaşım olan sonrasında ise aşka dönüşen bir ilişki” açıklamasını yaptı.

Berk Oktay’dan Merve Şarapçıoğlu’na yanıt
PaYLaŞşşş