Nez’in Demet tepkisi: Bazı isimler benim adımın yanında olmamalı

2000’li yılların başlarında ‘Sakın Ha!’, ‘Her Şey Boş’ gibi şarkıları ve danslarıyla adından sıkça söz ettiren Nez, Temmuz 2020’de uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi, tenis antrenörü olan Gökhan Köksal’dan evlilik teklifi aldığını duyurmuştu.

“VE BEN ‘EVET’ DEDİM”

Üç kez dünyaevine girip boşanan şarkıcı, evlilik yüzüğü ile poz vererek, “Ve ben ‘evet’ dedim. Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü şarkıcı, evlilik teklifinin ardından mutluluktan ağladığını açıklamıştı.

“KADINLIK SADECE SAÇLA OLMAZ”

Geçtiğimiz haftalarda saçlarını kısaltarak sarıya boyatan şarkıcı, “Proje için saçlarımı kazıttım” derken, “Saçını kısaltan kadınların psikolojik sorunlar yaşıyor” anlayışına sert çıkmıştı. Nez şunları söylemişti;

“Neden bir erkek saçını uzattığı zaman ‘psikolojik sorunları var’ demiyoruz da kadın kesince böyle konuşuluyor. Bence bunu kadınlar kendi kendini yapıyor… “Benim erkek arkadaşım saçlarımı kestiğimde kafamdan öpüp, ‘Muhteşem olmuşsun’ dedi. Kadınlık sadece saçla olmaz.”

CİHANGİR’DE GÖRÜNTÜLENDİ

Nez, köpeği Prenses ile Cihangir’de objektiflere takıldı.Şu sıralar 90’lar konserleri yaptığını ve bir türkü projesi üzerine çalıştığını, amacının türkülerimizi gençlere tanıtmak olduğunu söyleyen Nez, projenin detayını ise çalınabileceği korkusuyla açıklamaktan kaçındı.

“ARTIK ÜFLEYE ÜFLEYE YİYORUZ”

Anonim türküleri seslendireceğini anlatan Nez “Bir türkü çalışmam var, daha önce Doğu-Batı sentezi yapmıştım, bu sefer daha da farklı olacak. Türkülerimizi özünden yok etmeden, günümüzde insanlara dinletmek adına genç kuşaklara tanıtmak için bunu yapmak istiyorum. Aslında türkümüz de hazır. Kim olduğunu söylemeyeyim. Neşet Usta’mız değil ama gerçekten söylersem şu an korkarım başkası benden önce yapar diye. Çok oluyor bu tür olaylar bizim camiamızda. İsim vermeyeyim ama benim daha önce bir şarkım çalınmıştı. Artık üfleye üfleye yiyoruz” diye konuştu.

Nez’in panik anları!

“EGOLARI ÇOK FAZLA SANATÇI TANIYORUM”

Çevresinde egoları çok fazla olan ve gençleri umursamayan sanatçıların olduğunu anlatan Nez, Z kuşağını desteklediğini söyleyip, şöyle konuştu: “Ben gençlere hayranım, Z kuşağına laf edenlerden değilim, tam tersine onları anlamamız lazım, onlar da başka konularda bizden çok ötede. Biz kendi aidiyetlerimizi onlara bırakıyoruz, bizden sonra bayrağı onlar taşıyacak. Bu bir zincirleme gibi bu zinciri bozmamak lazım. Benim çevremde belli yaşa gelmiş, egoları tripleri çok fazla sanatçı tanıyorum. Gençleri umursamayan, sanki gençler hiçbir şey yapamıyormuş gibi düşünenler var. Ben de onlara sinir oluyorum.”

Şarkıcı Nez’den Survivor itirafı

“ZAMANINDA BANA DA KÖSTEK OLDULAR”

Yeni kuşak şarkıcılardan Aleyna Tilki’yi çok sevdiğini, zamanında sanat dünyasında mobbinge uğradığını ve kendisine de köstek olunduğunu söyleyen Nez şunları söyledi:

Alıntı Metni

“DEMET’İN TARZI HER ŞEYE BİR ŞEY SÖYLEMEK”

Nez ayrıca son dönemde Aleyna Tilki’yi sosyal medyadan hedef alan Demet Akalın’ın adını duyduğunda ise ünlü sanatçı için ilginç açıklamalarda bulunup, “Demet’in tarzı zaten herkese bir şey söylemek, o yüzden bir şey demeyeceğim. Bazı isimler benim adımın yanında olmamalı. Bazı isimlere ben cevap vermem. Bazı insanların neyi neden yaptığı ortada” dedi.

PaYLaŞşşş