Haberler: Ebru Gündeş’in sahne ücreti dudak uçuklattı!

SERCAN KISMET / MİLLİYET
Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, geçtiğimiz haftalarda annesinin ölüm haberiyle sarsılmıştı. Ünlü şarkıcının annesi Müjgan Bilgin (73) hayatını kaybetmiş; Gündeş’in annesinin ölüm haberi yaşadığı site yönetimi tarafından duyurulmuştu.

Duyuruda; “Sayın sakinlerimiz malikimiz Ebru Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileriz. Merhumenin cenazesi 25.07. 2022 Pazartesi günü öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecektir” ifadeleri yer almıştı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gündeş’in annesi Müjgan Bilgin, Zincirlikuyu Cami’nde kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlanmıştı. Koronavirüs nedeniyle vefat eden annesinin cenazesinde ayakta durmakta güçlük çeken Ebru Gündeş’i, sanat camiasındaki dostları yalnız bırakmamıştı.

Ebru Gündeş’i bu zor gününde yalnız bırakmayanlar arasında; Murat Boz, Derya Uluğ, Musta Ceceli, Çiğdem Kamer, Burak-Öznur Yakın ve Sinan Akçıl yer alıyordu.

Ebru Gündeş’in yeni hayatı!

TRAVMA YAŞAMASIN DİYE CENAZEYE GETİRMEDİ

Merhume, kılınan cenaze namazı sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedilmişti. Anneannesine olan düşkünlüğü ile bilinen Ebru Gündeş’in kızı Alara’nın bir travma yaşamaması için cenazeye getirilmediği öğrenilmişti.

İKİ YIL ÖNCE DE BABASINI KAYBETTİ

Gündeş, 2020 yılında da babası Remzi Gündeş’i toprağa vermişti. Siroz ve koah hastası olan Remzi Gündeş (76), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Gündeş’in cenazesi, kızı Ebru Gündeş ve iki kuzeni tarafından Büyükçekmece Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

1 MİLYON 800 BİN TL İDDİASI!

Ünlü isim, yaşadığı zor günlerin ardından sahne ücretiyle gündeme geldi. Reza Zarrab’dan boşandıktan sonra adı Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile anılan ve geçtiğimiz günlerde aşkları belgelenen şarkıcının sahne ücreti, adeta dudak uçuklattı.

Khoshnaw ile evlendiği konuşulan sanatçının, gelen sahne tekliflerinden 100 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 800 bin TL) istediği iddia edildi.

Sık sık özel uçakla Dubai’ye gittiği öğrenilen Gündeş’in ücretinin yarısını peşin, diğer yarısını ise sahnesini tamamladıktan sonra aldığı söyleniyor.

‘Sonra çekildim bir kenara…’
PaYLaŞşşş