Emine Ün fit haliyle gençlere taş çıkarttı

2012 yılında evlenen Emine Ün ile Tolga Karakaş Nisan 2021’de boşanmıştı. Ayrılık haberini sosyal medyadan duyuran oyuncu, “Her şey insanlar için. Eşim Tolga ile tatlılıkla ve tüm güzellikleri dileyerek beraber ortak düşüncemiz neticesinde yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu dünya ve ahirette dualarımız, birbirimiz için her zaman birdir” ifadelerini kullanmıştı.

Sürpriz ayrılıktan üç ay sonra Akmerkez’de görüntülenen Karataş, Emine Ün’le boşanması hakkında, “Aramızdaki fikir ayrılığından dolayı yollarımızı ayırdık, ileride ne olur bilmiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“FİLTRESİZ GÜZELLİK”

Emine Ün, son dönemde sosyal medya paylaşımlarına ağırlık verdi. Mayıs ayında deniz sezonunu açan oyuncu, “Çok kısa gün çok büyük mutlulukla geçti” notunu düştüğü mayolu paylaşımı ve yıllara meydan okuyan güzelliği ile dikkat çekti. Ün’ün takipçileri; ‘Filtresiz güzellik’, ‘Hâlâ genç kız gibi’ , ‘Kızı Duru sandım’ şeklinde övgü dolu yorumlarda bulundu.

BODRUM GÜZELİ

Geçtiğimiz ay Bodrum’da lila bikinisiyle plajdaki bakışların ilgi odağı olan oyuncu, birçok reklam ve televizyon programı için teklif aldığını belirtirken, “Bu defa daha farklı, enerjimi yansıtabileceğim eğlenceli ya da kadınlara yönelik bir televizyon programı yapma arzusundayım” dedi.

KİM DEMİŞ 44 YAŞINDA DİYE!

Bodrum tatilinde deniz ve güneşin tadını çıkaran Emine Ün, önceki gün Bardakçı Koyu’nda bulunan bir otelin beach’inde görüntülendi. Arkadaşıyla birlikte sezonun yorgunluğunu atan oyuncu, düzgün fiziğiyle gençlere taş çıkarttı.

2004-2009 yılları arasında evli kaldığı oyuncu Emre Kınay’dan Duru adında bir kızı olan 44 yaşındaki güzel, fit haliyle objektiflere yansıdı. Emine Ün, siyah bikinisiyle plajdaki tüm bakışları üzerinde topladı.

‘İnsan durdukça üzüntüsüne üzüntü katıyor’
PaYLaŞşşş